Róż, srebro i inne cuda, których nie zobaczycie w instagramowych łazienkach

Róż, srebro i inne cuda, których nie zobaczycie w instagramowych łazienkach

sierpień 2, 2021 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Tak naprawdę myślałam, że będę mogła Wam już pokazać ostatecznie skończone pokoje naszych dzieci, których projekt pokazałam Wam wcześniej <tutaj>, ale niestety nie jest to możliwe. Stolarz, z którym współpracowaliśmy, wcześniej nie, wywiązał się ze swojej pracy, i rozwiązaliśmy z nim umowę.

Nie mniej jednak działamy dalej i planujemy już kolejny i zarazem ostatni remont w naszym mieszkaniu. Na sam koniec, co niektórych zdziwi, zostawiliśmy sobie do zrobienia łazienkę. Projektem naszej łazienki jak zwykle zajęła się Paulina z M4Mplan <tutaj>, od początku świetnie się nam współpracuje z Pauliną, wiec dziwnie by było nie powierzyć jej tego ostatniego projektu.

Skoro nasze całe mieszkanie tętni kolorami, to nie wyobrażaliśmy sobie, żeby w łazience ich zabrakło. Nasza łazienka nie należy do dużych, bo ma zaledwie 4,5m², ale zmieściło, się w niej wszystko to na czym nam zależało. Jedynej rzeczy, której nie znajdziecie w naszej łazience to, pralko-suszarka, bo ta niezmiennie od samego początku znajduje się w kuchni.

Z remontem ruszymy dopiero za chwilę, jak dotrą do nas zamówione produkty, a że to potrwa, to korzystając, z okazji chcieliśmy, się Was zapytać jak się Wam podoba?

 

Tagi: , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *