Szybka zmiana we wnętrzu. Wiosenny klimat w kilka minut

Szybka zmiana we wnętrzu. Wiosenny klimat w kilka minut

kwiecień 13, 2021 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Nie mogę uwierzyć w to, że za chwilę minie rok, jak zaczął się remont naszego mieszkania, i co najgorsze on dalej trwa. Ale na szczęście salon jest już skończony. We wrześniu po raz pierwszy pokazałam Wam jak wygląda nasz salon, i jak za pomocą plakatów i obrazów odmieniliśmy jego wygląd.

 

Znowu zmiany…

Wtedy jesienią kompletowałam plakaty, obrazy i ramki, do naszego salonu, więc skoro mamy już wiosnę postanowiłam, że czas na zmiany. Znowu zdecydowaliśmy się na wybór plakatów od Poster Store bo ma do zaoferowania bardzo szeroką bazę plakatów i ramek w dobrej cenie. Poza tym pojawiające nowości, zawsze są ciekawe, i zawsze pojawiają się na stronie we wtorek. A ich produkty są inspirowane skandynawskim stylem, co przejawia się w ich prostocie i elegancji, ale tak naprawdę każdy znajdzie u nich coś co wpadnie mu w oko. Plakaty są tworzone na ekologicznym papierze w lokalnej, szwedzkiej drukarni, a przecież warto dbać o naszą planetę.

Za duże ułatwienie w stworzeniu własnej galerii uważam to, że posiadają zakładkę „inspiracje”, pomoże ona Wam w wyborze rozmieszczenia ramek, jak i doboru pasujących do siebie plakatów. Nasz salon jest urządzony, w stylu eklektycznym, co bardzo do nas pasuje i daje duże możliwości przy tworzeniu własnej galerii. Z resztą możecie to zobaczyć na poniższych zdjęciach.

A na koniec mam dla Was niespodziankę w postaci kodu rabatowego do Poster Store wysokości 35% na hasło:  swiatkarinki35 który będzie działał do 13.05.2021r.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *