Warsztaty kulinarne z gwiazdami MasterChefa

Warsztaty kulinarne z gwiazdami MasterChefa

lipiec 1, 2019 | Opublikowano przez 2 komentarze

Jakieś nie całe dwa tygodnie temu miałam przyjemność wziąć udział w autorskich Warsztatach z Gwiazdą, podczas których prezentowane są  influencerom najciekawsze trendy produktowe na rynku, ale nie tylko bo gotować także można z udziałem takich gwiazd jak Martyna Chomacka i Lorek Zedju – na pewno pamiętacie, że są to finaliści Masterchef Polska. Przygotowali oni zdrowe przepisy, które z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby zmagające się np z chorobą Hashimoto.

Warsztaty odbyły się w Centrum Techniki Kulinarnej, a na miejscu mieliśmy również szansę poznać takie marki jak: Iodica Polska, L’Biotica Biovax, CleanHands, Aquaphor, Baziółka, Krasnystaw, Devaldano, wina Le Grand Noir, Nina Basco, Smukee, Hoffen, MillClean, Kuvings Polska, Stovit, Cremajo.

Dzięki Iodica Polska  dowiedziałam się że mogę suplementować swoje dzieci jodem. Marka Nina Basco zorganizowała przepiękny, kolorowy i kobiecy pokaz mody z udziałem influencerek, a ja miałam przyjemność brać w nim udział.  L’Biotica Biovax zaprezentowała swoją nowości: vegańskie maski w płachcie. Cremajo – to genialne w smaku majonezy idealne dla osób, które mają nietolerancje laktozy, glutenu. Pojawiło się także stoisko marki Smukee, która zawsze ma piękne i i praktyczne gadżety do domu, była także marka Hoffen   którą za pewne kojarzycie z pewnej sieci sklepów. Mydła od CleanHands to absolutne wakacyjne must have, wyobrażacie sobie,że mają w ofercie mydło flurescencyjne! Toż to genialna sprawa dla dzieci. MillClean to ekologiczne środki do czyszczenia domu, używamy ich już od dłuższego czasu i świetnie się sprawdzają. Na koniec Tim-wina, dystrybutor marki Le Grand Noir dzięki, któremu degustowaliśmy świetne wina.

Na tego typu warsztatach organizowanych przez Allabuotlife byłam, w sumie już trzeci raz, i stwierdzam, że za każdym kolejnym razem jest jeszcze fajniej i ciekawiej.

 

fot czteryfajery.pl

Tagi: , , ,

Kategoria:

Autor: Świat Karinki

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *