Weekend w Krakwie z dziećmi. Gdzie się zatrzymać, zjeść, co zobaczyć?

Weekend w Krakwie z dziećmi. Gdzie się zatrzymać, zjeść, co zobaczyć?

sierpień 10, 2022 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Jeszcze nie dawno pisałam Wam, że spędziłam w Krakowie weekend z koleżankami, było super i z wielką przyjemnością wróciłam do tego miasta z moją rodzinką. Tym razem natomiast zatrzymaliśmy się w Vienna House Andel’s Cracow <tutaj>. Miałam już przyjemność być w tym hotelu, więc od początku wiedziałam, że lokalizacyjnie jest idealny.

 

Dlaczego lokalizacja jest idealna?

Otóż hotel mieści się dosłownie parę kroków od dworca kolejowego, dlatego też, jeśli planujecie przyjechać pociągiem w ciągu 5 minut jesteście na miejscu. Nasz plan na początku zakładał, że przyjedziemy pociągiem, ale ostatecznie uległo to zmianie. Kolejnym plusem jego lokalizacji jest fakt, że od starego miasta dzieli Was dosłownie 5-minutowy spacer.

 

 

Pogadajmy o pokojach i jedzeniu?

Kiedy wyjeżdża, się z dziećmi wszystko ma znaczenie, dla nas idealną opcją są pokoje łączone, dzięki którym mamy szansę na większą prywatność, kiedy dzieci śpią. Tipi w pokoju dzieci było dla nas mega miłym zaskoczeniem. Jeśli zaś chodzi o jedzenie, to wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. Ba nawet nasz syn spróbował pierwszy raz sałaty i stwierdził, że jest pyszna. Śniadania są bardzo różnorodne, pyszne i przygotowane z najwyższej jakości produktów. Restauracja Mavericks posiada również fajny kącik zabaw dla dzieci, dzięki czemu posiłki u nich są bardzo przyjemne.

 

Co zobaczyć w Krakowie będąc z dziećmi?

Poza standardowymi zabytkami, które warto, zobaczyć z dziećmi staraliśmy się, aby było różnorodnie. Poniżej mam dla Was listę najciekawszych miejsc, które warto odwiedzić w Krakowie z rodziną;

Dodatkowo można połączyć wypad do Krakowa z wizytą w Energylandii, bo spod hotelu odjeżdża codziennie  autokar Energylandii. Jedzie tylko godzinkę. Poza tym zwiedzanie Krakowa podczas jazdy bryczką to również bardzo miłe doświadczenie. 

 

Kraków jest piękny…

Kraków nas w sobie rozkochał, ale nie ukrywamy, że wpływ miał na to nasz hotel, w którym nie umiemy znaleźć minusów. Poza tym mam dla Was informację o rabacie do 30% <tutaj>. Z ważnych informacji również można płacić też bonem turystycznym za pobyt + jedzenie. Dzieci do 13 r.ż. za darmo, ale w łóżku z rodzicami. Dostawka dla dzieci 3-13 lat dodatkowo płatna. 50% zniżki dla drugi pokój dla dzieci. Jest również możliwość przyjazdu z psem – dodatkowo płatny pobyt pupila.

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *