Wyjechałam i zostawiłam dzieci z Tatą!

Wyjechałam i zostawiłam dzieci z Tatą!

październik 25, 2017 | Opublikowano przez 8 komentarzy

Jestem pełnoetatową „Mamą” inaczej zwaną przez innych kurą domową, z czym zwyczajnie mi w sowim życiu dobrze, ale jak każda „Mama” potrzebuję odpocząć. Dlatego kiedy tylko pojawiła się możliwość mojego wyjazdu, bez rodziny nie zastanawiałam się nawet minuty i powiedziałam – Tak bardzo chętnie skorzystam z takiego wyjazdu!

Poinformowałam, od razu Tatinka o tym kiedy, to ja wyjeżdżam się zrelaksować a On będzie musiał zająć się domem i dziećmi. Nie martwcie się nie miałam żadnych obaw by zostawić dzieci z Tatinkiem, bo wiem, że zaopiekować się nimi umie świetnie. Ale wiem, też doskonale na jakim etapie są nasze dzieci jeśli chodzi o granie sobie na nerwach. Tak więc dali Tatinkowi popis, swoich możliwości!

Ale wróćmy do mojego weekendu bez dzieci, który możliwy był dzięki zaproszeniu od Lidl Polska <TU KLIK> , i odbył się w Hotelu Biały Jeleń w Świeradowie Zdrój. Nie wiem czy wiecie, bo ja zwyczajnie nie widziałam, ale na stronie Lidl.pl powstała zakładka „podróże”  <TU KLIK> poprzez którą możecie dokonać zakupu wycieczek, w najróżniejsze zakątki świata, ale także poznać lepiej nasz kraj. To co mi osobiście najbardziej się podoba to fakt, iż ceny które zobaczycie w katalogu z podróżami, będą aktualne przez 2 tygodnie!!!

Dziś kiedy już mijają prawie 2 tygodnie od mojego wyjazdu, stwierdzam, że mimo że było to tylko weekend był mi on bardzo potrzebny. Hotel Biały Jeleń nie tylko usytuowany jest w przepięknej okolicy, ale także jego obsługa jest na najwyższym poziomie! Dlatego też, mam tam zamiar wrócić, ale już z całą rodziną. Poza możliwością relaxu (wyspała, się!), dane mi było poznać dodatkowo 13 świetnych osób, dzięki którym ten wyjazd był jeszcze fajniejszy. A teraz zapraszam Was go oglądania pięknych zdjęć.

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *