Zostań pilotem Boeinga 737 i spraw sobie nie zapomniany prezent

Zostań pilotem Boeinga 737 i spraw sobie nie zapomniany prezent

grudzień 9, 2019 | Opublikowano przez 11 komentarzy

 

Marzyliście, kiedyś o tym by samemu pilotować samolot? Bo ja i owszem, dlatego kiedy pojawiła się okazja spełnienia takiego marzenia, ani chwili się nie zastanawiałam i postanowiłam skorzystać z takiej okazji. Ba postanowiłam zabrać, ze sobą Tatinka, który zwyczajnie boi się latać.

Zabierając go ze sobą miałam, nadzieję że trochę ten strach mu minie, a poza tym fajnie jest dać prezent w formie niezapomnianych wspomnień, a nie tylko taki namacalny. Airpoint <tu klik> to miejsce dzięki, któremu każdy może poczuć się jak pilot linii lotniczych. Oferta czasowa jest bardzo rozbudowana, bo macie do wyboru loty 15, 30, 60, 120 i 180 minut, a także oferta dla osób bojących się latać pt., „Pokonaj lęk przed lataniem” w której skład wchodzi rozmowa z psychologiem.

Zostać pilotem samolotu może również dziecko, ale zalecane jest by miało przynajmniej 8 lat. Jednak jeśli macie w domu fana latania, to gwarantuje Wam, że to będzie dla niego jeden z najpiękniejszych prezentów w życiu. My za moment zabierzemy tam Noama, bo w końcu zbliżają się jego urodziny.

Jaki jest największy minus Airpoint, ja znajduje tylko taki, że znajdziecie ich tylko w 3 miastach: Gdańsk, Warszawa, Kraków. Ale na osłodę gdybyście jednak chcieli przeżyć taką przygodę to mam dla Was kod rabatowy „lecezaneta”, który da Wam 25% rabatu (z wyjątkiem lotu 15 minutowego), ważnego do końca roku 2019.

A teraz zobaczcie parę zdjęć, z naszego latania, bo filmik ja udało mi się rozbić możecie zobaczyć na naszym facebooku.

Tagi: , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *