Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do stylizacji

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do stylizacji

marzec 2, 2022 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Mimo że mamy dopiero początek lutego to ja już czuję zbliżającą się wiosnę. A skoro pojawi się wiosna, to i więcej słońca, dlatego warto mieć przy sobie modne okulary przeciwsłoneczne. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko chronią oczy, jak i naszą skórę wokół oczu, ale także stanowią ciekawy dodatek do stylizacji.

Wybierając okulary, skup się na tym, abyś  z czuła się w nich najlepiej. Możesz zdecydować się na szalone kolorowe oprawki w stylu retro, ale jeśli nie będą współgrać z Twoją osobowością, to mimo wszystko nie będziesz po nie sięgać.

Osobiście posiadam w swojej kolekcji różnorodne oprawki, zarówno te bardziej szalone, jak i te stonowane, w zależności od tego, jaki charakter ma mieć moja stylizacja. Z biegiem lat nauczyłam, się również jak istotne, są dobrej jakości szkła, dlatego staram się kupować okulary z polaryzacją.

Niestety okulary z tego tupu szkłami, nie należą do tanich. Dlatego też szukam okazji do zakupów, a także dbam o swoje okulary, aby służyły mi długo. Jeśli przyjrzycie się dokładnie oprawkom z poniższej stylizacji, zauważycie, że zawierają każdy kolor, który zawarłam w całej stylówce.

 

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

  • Uwielbiam nosić okulary przeciwsłoneczne. Zazwyczaj jednak w doborze kieruję się tym, aby szkła były ciemne, ze względu na dużą wrażliwość oczu.
    Oprawki też są ważne, a tutaj już trochę można poszaleć. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *