Jak dobrać zegarek do ubioru?

Jak dobrać zegarek do ubioru?

styczeń 15, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Osobiście uwielbiam nosić zegarek, traktuje go nie tylko jako urządzenie do odmierzania czasu, ale także jako element stylizacji. Odpowiednio dobrany, dopełni całą naszą stylizację.

 

Jak dobrać zegarek do ubioru?

Przede wszystkim styl zegarka powinien być spójny z naszą stylizacją. I jeśli myślicie, że jesteście w stanie znaleźć jeden model, który będzie pasował do wszystkiego, to niestety muszę Was rozczarować. Tak się zwyczajnie nie da. Źle dobrany zegarek, może popsuć cały nasz look, dlatego warto na niego zwracać uwagę.

O czym należy pamiętać przy wyborze zegarka? Otóż warto zwrócić uwagę na to, przy jakiej okazji go ubierzemy tzn., jeśli stawiamy na sportową stylizację nie założymy zegarka z kryształkami. I na odwrót do eleganckiej sukienki, nie założymy smartwacha. Wybierając zaś zegarek do eleganckiej sukienki, warto kierować się zasadą, że jeśli sukienka jest bardzo strojna to zegarek powinien być już delikatny i skromny. Osobiście w swojej kolekcji mam różne modele zegarków, i traktuje je jako swego rodzaju biżuterię.

 

Kategoria: , ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *