Jak mądrze kupować podczas wyprzedaży, rzeczy dla dzieci?

Jak mądrze kupować podczas wyprzedaży, rzeczy dla dzieci?

lipiec 4, 2018 | Opublikowano przez 34 komentarze

Wyprzedażowy szał ogarną wszelkie centra handlowe, do jakiego sklepu by teraz nie wejść jest jeden wielki bałagan. Osobiście nienawidzę, kupować w atmosferze panującego bałaganu. Aczkolwiek korzystam z wyprzedaży i nauczyłam się już z tym radzić, a przede wszystkim kupować z głową.

Podstawą dobrych zakupów dla dzieci jest zwyczajnie sprawdzenie ich obecnej szafy i ustalenie czego potrzebujemy. Mierzymy wtedy spodnie/buzy/bluzki i widzimy czy nasze dziecko jeszcze trochę w tym pochodzi, bądź czy z początkiem jesieni może być już małe. Podobnie robimy w kwestii butów. Mamy wtedy bardzo jasną sytuacje, i swoje kroki możemy skierować w poszukiwaniu tylko tych konkretnych rzeczy.

Pamiętaj jeśli nie chcesz sytuacji w stylu rannych protestów pt. „tego nie ubiore” porozmawiaj ze swoim dzieckiem jakie kolory wchodzą w grę na ubraniach, a najprościej było by je zabrać i pozwolić mu samemu wybrać.

Na koniec zostawiłam najważniejszą rzecz (jak dla mnie), nie kupuj rzeczy bo cena jest niska. Skup się tylko na tym czego naprawdę potrzebujecie, unikniesz wtedy sytuacji że coś nie zostało nigdy ubrane, bo zostało zapomniane z powodu zbyt dużej ilości rzeczy w szafie. A może wy dopisalibyście coś do tej listy od siebie???

Karina: Sukienka – mini rodini <tuliluli.pl>

Noam: T-shirt – mini rodini <tuliluli.pl> Spodenki – Kids on the moon

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

34 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *