Jak mądrze spakować dzieci na kolonie?

Jak mądrze spakować dzieci na kolonie?

lipiec 23, 2021 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Temat wyjazdu na kolonie był u nas poruszany już kilkukrotnie przez Karinę, trochę nam się dziewczyna miota, bo raz chce jechać, a raz nie. Nie ma się w sumie co dziwić, bo taki pierwszy wyjazd to stres dla dziecka, ale także dla nas dorosłych. To do nas rodziców zależy czy ten wyjazd będzie udany, bo należy odpowiednio spakować dziecko.

Dlatego na początku należy się dokładnie skupić na tym, na jakiego typu obóz jedzie nasze dziecko, co podane jest na liście rzeczy, które musi ze sobą zabrać. Pakując, nasze dziecko odznaczajmy, na przygotowanej wcześniej liście wszystko to, co już spakowaliśmy, pozwoli nam to uniknąć zapomnienia z pozoru błahych a potrzebnych rzeczy. Poniżej przykładowa lista rzeczy, jakie należy zabrać na kolonie;

Skoro było co zabrać to również będzie lista, co nie jest potrzebne;

 

Kiedy już stworzymy, naszą listę rzeczy potrzebnych warto przejrzeć szafę naszych dzieci, i ustalić co mamy, czego nam brakuje, a także, z czego w najbliższym czasie dziecko na pewno wyrośnie. Poza tym, że dokonamy potrzebnych zakupów przed wyjazdem, pozwoli nam to też, rozsądnie skorzystać z panujących w tym czasie wyprzedaży.

Obecnie bardzo fajne ceny znajdziecie w Coccodrillo <tutaj>, ale ceny to nie jedyny plus, bo te rzeczy mają świetne printy, i jakość materiałów jest świetna. Stylówki naszych dzieci są w 100% z tego sklepu, sami sprawdźcie, jak dobre mają ceny.

Karina; Kurtka – <tutaj>, Bluza – <tutaj>, Kombinezon – <tutaj>, Sandały – <tutaj>

Noam; Bluza – <tutaj>, T-shirt –<tutaj>, Spodenki – <tutaj>, Sandały – <tutaj>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

  • Świetny artykuł. Należy uwzględnić, by rzeczy nie były zupełnie nowe. Na koloniach dochodzi do kradzieży… powinien to być typowy niezbędnik, a nie pokaz mody. Na koloniach są różne dzieci i powinny wszystkie czuć się tam dobrze:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *