Jak nosić marynarkę w kratkę jesienią?

Jak nosić marynarkę w kratkę jesienią?

październik 25, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Kiedy byłam jeszcze młoda (matko jak to brzmi), to może inaczej kiedy chodziłam do szkoły średniej, marynarka uznawana była ze elegenacki element garderoby, który nosiło się tylko w określonych sytuacjach. Na szczęcie marynarka już dawno przestała być częścią wyłącznie eleganckich stylówek.

Obecnie marynarkę możemy nosić w połączeniu z różnymi elementami naszej garderoby, jednocześnie sprawiając nasz look mniej zobowiązującym. Śmiało możemy łączyć ją zarówno, z jeansami, eleganckimi spodniami, spódnicami czy sukienkami.

Marynarka w kratę to świetna propozycja na jesień, i taką właśnie chciałam Wam dziś pokazać. Dobrałam do niej jeasny o luźnym kroju, czarny t-shirt z drobnym, aczkolwiek kolorowym napisem i czarne dodatki w postaci butów, torebki i okularów przeciwsłonecznych. W ten sposób udało mi się stworzyć stylizację niezobowiązująca, ale jednocześnie z odrobiną elegancji.

Okulary – Tk Maxx Marynarka – Moodo <tutaj> T-shirt – Sinsay <tutaj> Jeansy – Bershka Torebka – Envie Design <tutaj> Buty – Jenny Fairy

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *