Jakie cechy powinna mieć kurtka wiosenna?

Jakie cechy powinna mieć kurtka wiosenna?

maj 31, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

W tym roku wiosna jest wyjątkowo niezdecydowana i co chwilę zmienia zdanie czy zostanie z nami na dłużej. Podstawą każdej wiosennej stylizacji powinna być odpowiednia kurtka lub płaszcz.

 

Jakie cechy powinna mieć kurtka wiosenna?

Wybierając, wiosenną kurtkę warto, zwrócić uwagę na to, z czego została wykonana i w jaki sposób ma chronić nas od  niskich temperatur, deszczu czy też wiatru. Osobiście postawiłam w tym sezonie na pikowaną kurtkę, która poza brakiem kaptura spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Pikowana kurtka o fasonie koszuli, bardzo fajnie sprawdzi się do codziennych stylizacji, jak i tych eleganckich. Poza modelem kurtki, który obecnie jest na czasie, warto mieć w swojej szafie kurtki o klasycznych fasonach, które będą służyły ci przez wiele następnych lat. Jakie kurtki wiosenne można zaliczyć? Z pewnością klasyka są trencze, jeasnsowe kurtki, skórzane ramoneski, i pikowane kurtki bez kaptura.

 

Okulary – Solano <tutaj>, Kurtka – Takko Fashion <tutaj>, Jeansy – Takko Fahion <tutaj>, Torebka – Chiara ferrgani, Buty – Badura <tutaj>

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *