Jakie kurtki będą modne zimą 2021/2022

Jakie kurtki będą modne zimą 2021/2022

listopad 19, 2021 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Czas już przestać się oszukiwać, i wyjąć z zakamarków naszych szaf ciepłe kurtki. Często wtedy zastanawiamy się czy nasza zeszłoroczna kirtka, jest dalej modna? W tym roku w dalszym ciągu modne są kurtki pikowane, wybierając tego typu kurtkę warto zwrócić uwagę na jej fason.

Jeśli chodzi o kolorystykę to warto sięgnąć po czerń, granat, ciemnybeż, ale jeśli nie boicie się szaleństwa to także bardzo modne są kurtki w kolorze srebra lub złota. Cena kurtki zależna jest od tego jakie wypełnienie posiada, najlepszym i zarazem najcieplejszym wypełnieniem jest puch + pierz, ale mają one jeden minus – nie wypierzecie ich same w pralce.

Szukając w tym sezonie kurki idealnej dla mnie, skupiłam się na paru kwestiach – duży kaptur, kołnierz dobrze osłaniający szyje. To wszystko znalazłam, w kurtce marki Moodo, idealna długość, kaptur i kołnierz. Aby stworzyć wygodną stylówkę połączyłam ją z sukienką w stylu bluzy i czarnymi botkami.

Czapka – H&M, Okulary – Tk Maxx, Kurtka – Moodo <tutaj>, Sukienka – Moodo <tutaj> Rajstopy – Gabriella <tutaj> Buty – ccc

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *