Kolorowe ubrania, to je kochają dzieci!

Kolorowe ubrania, to je kochają dzieci!

czerwiec 14, 2018 | Opublikowano przez 30 komentarzy

Dziś będzie modowy wpis, bo chcieliśmy Wam pokazać co znajdziecie w letniej szafie Kariny i Noama. Jak co roku nie mogło w niej zabraknąć printów od dwóch marek odzieżowych. Każda z nich widzicie już u nas co sezon, bo cenimy sobie w nich jakość, a także że są kolorowe. Bo powiedzmy sobie szczerze, dzieci kochają kolory!

W naszym domu jak wiecie wyznajemy zasadę, że nie kupujemy rzeczy, bo podobają się komuś, one mają cieszyć nas ich właścicieli. Dlatego co sezon, przy wyborze nowych rzeczy pytamy nasze dzieci o zdanie. Efekt tego jest taki, że nie mamy w domu scen o poranku pt. „Ja tego nie ubiorę, nie podoba mi się to.”, niestety w wielu domach takie sytuacje mają miejsce. A przecież tak łatwo ich uniknąć słuchając swoich dzieci!

Ja tu gadu, gadu a nie napisałam jakie to marki goszczą w naszych szafach co sezon. Oczywiście mowa o Raspberry Republic i Mini Rodini, zdecydowanie są naszymi „must have”, bo jak wcześniej pisałam nie zawiedliśmy się na nich nigdy. Ale wróćmy jeszcze na chwilę do tego o czym pisaliśmy wyżej. Jak to jest u Was, pozwalacie wybierać swoim dzieciom to w co chcą się ubierać, czy to wy macie zawsze decydujący głos??

Karina : Sukienka – raspberry republic < tu klik>

Noam: top – mini rodini <tuliluli.pl> Szorty – raspberry republic <niestety już nie dostępne ale zajrzyjcie do outlet tu klik>

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *