Jak mądrze kupować podczas wyprzedaży!

Jak mądrze kupować podczas wyprzedaży!

czerwiec 21, 2017 | Opublikowano przez Skomentuj

To ten czas w roku, kiedy większości nas (kobiet), załącza się szaleństwo zakupów, bo jak nie skorzystać z okazji jakie niosą ze sobą wyprzedaże? My matki zawsze najpierw myślimy o naszych dzieciach, więc oczywiste jest to, że pierwsze kroki kierujemy w kierunku działu dla dzieci. Co roku zawsze i ja udaję się na przysłowiowe „łowy”, i co roku obserwuje jeden czynnik. Jaki? Mianowicie szalejące kobiety, a obok często stojących mężczyzn mówiących „A po co mu to?” Gdyby się tak podejść do sprawy z totalnym rozsądkiem, to niestety często Ci faceci mają rację.

Dlatego przygotowałam dla Was drobne informacje, jak ja podchodzę do takich wyprzedaży.

Otóż zanim udam się do sklepu dokładnie przeglądam nasze szafy, sprawdzam czego na ten moment jeszcze potrzebują dzieci i czego będą potrzebować z początkiem roku szkolnego. Często bluzy, buty, spodnie i kurtki kupuję z myślą o zbliżającym się roku szkolnym. Nie zawsze czekam do ostatniej największej przeceny, jeśli na czymś mi bardzo zależy kupuje to w pierwszej przecenie, ale nie pozbywam się metek i paragonów od razu po powrocie do domu. Jeśli później jakimś cudem znajdę w dużo niższej cenie rzecz, którą kupiłam wcześniej to zwyczajnie ją kupuję, a poprzednią zwracam do sklepu. W końcu przysługuje mi prawo zwrotu nie używanego towaru w ciągu 30 dni.

Zawsze staram się ustalić kwotę, którą maksymalnie chce wydać podczas wyprzedaży. Nie ma nic gorszego niż kupowanie rzeczy na siłę, „bo to przecież okazja”, a później okazuje się że nawet raz ich nie ubrałyśmy.

Nie kupuję niczego spoza listy, którą przygotowałam przeglądając szafę.

Takimi prostymi, zasadami kieruję się podczas wyprzedaży, a jakie są wasze sposoby by mądrze kupować podczas wyprzedaży??

Zdjęcie źródło: Pinterest

 

Tagi: , ,

Kategoria: , , ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *