Maj

Maj

maj 26, 2015 | Opublikowano przez 4 komentarze

Ciągle czekam na te słońce, na ten moment kiedy wieczorem będziemy mogli pojechać nad wodę i spokojnie patrzeć jak Karina i Noam biegają przy brzegu, mocząc przy okazji stopy. Maj w tym roku jest wyjątkowo chłodny, co za tym idzie Karina wyciąga z szafy sukienki, które miałam okazję już Wam pokazywać jesienią. Tak więc tym razem znowu mam okazję Wam pokazać, naszą sukienkę od Beau LOves.

Kochane Mamy z okazji naszego święta życzę Wam  pięknego dnia.

Czapka – pepco Bluza – kukukid, Sukienka – Beau LOves <Poranki> Rajstopy – gatta, Buty – Bata

bluza dino

groshki.pl

portret

beau LOves

sukienka

fashionkids

dziewczynka

bluza kukukid

dmuchawiec

pepco

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

 • Kate :

  Ale piękna dziewczynka i jaka podobna do mamy 🙂

 • Karina :

  Ooo , imienniczka 🙂

 • Natalia :

  powiesz mi proszę jak ta bluza wypada rozmiarowo? widziałam ją na https://kids.showroom.pl/marki/32,kukukid i chciałabym ją kupić dla mojej małej ale nie wiem czy rozmiarówka nie jest zawyżona lub zawyżona?

  • Aneta Kowalska :

   W tym poście Karina ma już skończone 5 lat a ma na sobie bluzę w rozmiarze 86/92 i jak widać leży ona idealnie, te bluzy to tak naprawdę bluzy na lata fajny krój + świetna jakość sprawiają że nawet większy rozmiar fajnie leży na dziecku 🙂 bo przecież w tej bluzie chodzi również brat Kariny 🙂 Tak więc ja w tym momencie kupiła bym Karinie bluzę na 104 i myślę że w rękawie był by zapas a i tak leżała by na niej fajnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *