Modne i wygodne buty na jesień dla dzieci

Modne i wygodne buty na jesień dla dzieci

wrzesień 1, 2020 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Nowy rok szkolny już prawie za rogiem, w ostatnich dniach głównie skupialiśmy się na kompletowaniu wyprawki szkolnej pod kątem artykułów papierniczych. Ale to nie tylko o nich powinniśmy pamiętać, w końcu idzie jesień i za chwilę schowamy do szaf letnie ubrania, a wyciągniemy te jesienne.

Osobiście już przeprowadziłam przegląd szaf dzieciaków, i dokonałam pierwszych zakupów. Bardzo istotne są dla nas odpowiednie buty dla dzieci. W tym roku postawiłam na markę Weestep <tutaj> to marka nowoczesnego dziecięcego obuwia. To co jest w nich fajne to to, że są wysokiej jakości, dobrze zaprojektowane modele, w bardzo szerokiej rozmiarówce, posiadają  również miękka i elastyczna podeszwę, naturalne materiały (skóra), zaawansowane technologii We-Tex, a to wszystko to sprawia, że Weestep jest najlepszą marką butów dla dzieci!

Z ciekawostek dodam, że buty marki Weestep są liderem sprzedaży w Ameryce, Kanadzie, Kazachstanie, na Ukrainie i w popularnych światowych sklepach internetowych ebay.com, amazon.com, a teraz marka Weestep <tutaj> dostępna jest w Polsce.

Byty są naprawdę porządnie wykonane, a poza tym są fajną częścią stylizacji u dzieci. Aby Wam pokazać, jak fajnie się prezentują w różnych zestawach zarówno dla chłopca jak i dziewczynki, przygotowałam w poście parę propozycji stylizacji z udziałem ich butów.

 

Stylizacje dla chłopców 

 

 

 

Stylizacje dla dziewczynek

 

 

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *