Podsumowanie lata czyli jak było i czy było ok?!

Podsumowanie lata czyli jak było i czy było ok?!

sierpień 31, 2018 | Opublikowano przez 31 komentarzy

 

To niesamowite, że już jutro będzie 1 września, i wakacje będą za nami. Co prawda rozpoczęcie roku szkolnego będzie dopiero w poniedziałek 3 września, to dziś postanowiliśmy podsumować te wakacje. Jakie one dla nas były, i czy nasze dzieci uważają je za fajne?

Na pewno są to pierwsze Wakacje, które naprawdę zleciały nam niesamowicie szybko, mimo tego że nie udało nam się nigdzie na dłużej wyjechać. Cóż tak czasami bywa, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Staraliśmy się mimo wszystko zapewnić naszym dzieciom moc atrakcji. Dlatego też między innym wybraliśmy się do Farmy Iluzji, o której możecie przeczytać w tym wpisie <Farma Iluzji czy warto się do niej wybrać? tu klik>. Zdradziliśmy Wam również, naszym zdaniem najlepsze miejscówki z lodami w Warszawie <najlepsze lody w Warszawie, sprawdź gdzie je znajdziesz tu klik>udało nam się również pokazać Wam wiele fajnych rzeczy odnośnie wyprawki ucznia i przedszkolaka <tu klik>Jeśli chodzi o aspekt modowy przygotowaliśmy dla Was również gotowe zestawy na rozpoczęcie roku szkolnego <tu klik>, co byście nie musieli szukać wszystkiego na ostatnią chwilę. A także dziś w poście mamy Wam do pokazania, fajną markę która ma super koszulki dla całej rodziny idealne do sesji zdjęciowych – mowa oczywiście o jakamama.pl <tu klik>

Z ciekawszych miejsc w Warszawie udało nam się odwiedzić < FunEscape czyli pokój zagadek do którego można zabrać dziecko tu klik>, pokazaliśmy Wam również <6 miejsc które chcielibyśmy odwiedzić w Polsce tu klik>, i które planujemy pomału odwiedzić mimo wszystko.

Jeśli chodzi o temat książek <tu klik> i zabawek <tu klik> pokazaliśmy Wam naprawdę wiele świetnych nowości na rynku, które śmiało mogą się stać prezentami świątecznymi dla dzieci. Bo skoro wakacje tak szybko zleciały, to gwiazdka będzie również za moment.

Ale nie wokół samych dzieci, się wszystko kręciło bo pokazaliśmy Wam nasze dwa sposoby na więcej wolnego czasu w domu <tu klik> i <tu klik>. Podsumowując te wakacje na pewno były bardzo pracowite, ale i udane bo wbrew pozorom bardzo zwolniliśmy i spędziliśmy wspólnie dużo czasu. Choć mamy za sobą zalanie mieszkania, które pokrzyżowało nam jeden wyjazd w wyjątkowe miejsce na weekend, ale widać tak miało być. Za parę dni wszystko się znowu zmieni, a my będziemy musieli się przestawić na życie według nowego planu dnia. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie nam sprawnie.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: , , ,

Autor: Świat Karinki

31 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *