Sezon ślubny czas start! Piękne i modne sukienki na wesele

Sezon ślubny czas start! Piękne i modne sukienki na wesele

maj 13, 2019 | Opublikowano przez 15 komentarzy

 

Można powiedzieć, że sezon ślubny rusza pełną parą i dlatego postanowiłam przygotować dla Was ten post. W którym znajdziecie, najładniejsze sukienki na wesele w 2019r. Tworząc tego typu zestawienie, jak zawsze kierowałam się tym by było różnorodnie.

Czyli znajdziecie w nim sukienki długie, krótkie, dla Pań noszących większe rozmiary. A przede wszystkim nie znajdziecie w nim, sukienek w dwóch kolorach to jest: biały i czarny. A dlaczego, a bo biały kolor zarezerwowany jest tego wyjątkowego dnia tylko wyłącznie dla Panny Młodej. Dlatego, nawet jeśli wiesz, z pewnego źródła, że Panna Młoda będzie miała suknię w kolorze „ecrire”, to i tak nie wypada założyć  białej sukienki na jej wesele! A dlaczego nie zakładamy, sukienek w kolorze czarnym? A tu chodzi w sumie o przesąd, który mówi, że jeśli na wesele pójdziemy w czarnej sukience, to tak jak byśmy opłakiwali daną parę, co może im przynieść nieszczęście.

Osobiście w przesądy nie wierzę, i uważam, ale z drugiej strony nic strasznego mi się nie przytrafi jeśli w tak wyjątkowym dniu dla Młodej Pary nie zdecyduje się założyć żadnego z tych dwóch kolorów. A wy byłyście kiedyś na weselu w białej lub czarnej sukience?

 

1/2/3/4/

5/6/7/8/

9/10/11/12/

13/14/15/16/

17/18/19/20/

21/22/23/24

 

25/26/27/28

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *