Stało się Primark jest w Polsce

Stało się Primark jest w Polsce

sierpień 21, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Stało się, w końcu doczekaliśmy się pierwszego Primarka w Polsce, każdy kto choć raz zrobił w nim wcześniej zakupy, ogromnie żałował, że nie ma go w naszym kraju. Ale już nie musi, bo dokładnie w Galerii Młociny, wczoraj miało miejsce otwarcie Primarka. Jak to bywa na otwarciach ludzi było sporo, ale sklep również nie jest mały (2 poziomy i ponad 3tys m2), robi wrażenie.

 

Jakie działy na Was czekają…

Standardowo mamy, damski, męski, dziecięcy, akcesoria, beauty i dodatki do domu. W większości działów wybór jest dość duży, a ceny nie zbyt wysokie. Aczkolwiek było parę takich rzeczy, których cena była dla mnie zaskoczeniem np. t-shirty dla dzieci za 7zł, pościel 200×200 za 45ł lub zestaw 3 naszyjników za 13zł. Reszta cen dla jednych będzie wysoka jak na ten sklep, a dla innych naprawdę ok.

 

Co mnie rozczarowało…

Pojechałam tam głównie z planem zakupu jakiś dodatków, do naszego mieszkania, w końcu remont ciągle trwa. Niestety najbardziej rozczarowała mnie wielkość działu home, jest zwyczajnie mały. A liczyłam, że aż tak mały nie będzie… Poza tym w sprzedaży przeważają ubrania letnie, co moim zdaniem nie do końca ma sens, w końcu mamy połowę sierpnia.

 

Czy tam jeszcze wrócę?

Parę rzeczy oczywiście kupiłam, z biegiem czasu i praniem, okaże się czy jeszcze tam wrócę. Myślę, że na pewno zrobię jeszcze z jedno podejście do zakupów w Primarku. Poza tym porozmawiałam sobie, z jedną z pracownic i wiem, że nowy towar ciągle spływa do sklepu.

 

Tagi: , , , , ,

Kategoria: , , ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *