Szmatki Pani Matki! Czyli gdzie znajdziesz świetny trencz

Szmatki Pani Matki! Czyli gdzie znajdziesz świetny trencz

wrzesień 18, 2020 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

Długo mi zeszło, z powrotem do tego cyklu wpisów, ale tak jakoś się złożyło, że gdy zamknęli nas Wszystkich w domach, moją najczęstszą stylówką była piżama i dres. Na początku, też do sklepów wychodziła tylko jedna osoba, więc znowu nie składało się żeby zrobić przy okazji foty, a w domu trwał remont…

Ale w końcu nasze życie raczej wraca już na normalne tory, spotykamy się z znajomymi, wychodzimy do restauracji i nie tylko. Przy okazji remontu naszej garderoby, udało mi się w końcu zrobić naprawdę porządny przegląd i pozbyć się wszystkiego, co tak naprawdę tylko w niej wisiało, a noszone nie było.

 

Skoro już zrobiłam porządek w swojej szafie, to również musiałam się wybrać na zakupy, aby uzupełnić braki. Myślę, że każda kobieta w swojej szafie ma lub chciała by mieć trencz. Osobiście trencz co roku kupuję Karinie, bo jest świetny zarówno jesienią, jak i wiosną. Jest też często taką perełką całej stylówki.

 

Jeśli chodzi o wybór trenczu, to powiem tylko tyle, że warto wybrać taki który jest uszyty naprawdę z porządnego materiału. Dzięki temu będzie się odpowiednio układał, a także nie pogniecie, kiedy przyjdzie Wam w nim jechać taksówką czy też autem. Osobiście znalazłam swój idealny trencz u marki Molton <tutaj>. Teraz dodatkowo w dniach 18-19.09 w nowym salonie Molton zrobicie zakupy z rabatem 20%  na całą kolekcję, a dodatkowo przy zakupach za minimum 400zł otrzymacie od marki prezent. Nic tylko zmykać do Molton w Galerii Mokotów.

Jest idealnie skrojony, świetnie pasuje zarówno do jeansów, sportowych butów, czy też do bardziej eleganckiego ubioru. Jak cofnę się pamięcią do poprzednich moich trenczy, na które starałam się wydać raczej mało, wiem już że był to duży błąd. Ten trencz posłuży mi dobrych parę lat, ba teraz nawet będę polować na inny kolor w jakiejś fajnej promocji. Z resztą sami zobaczcie i powiedzcie, czyż nie prezentuje się pięknie?

 

Tagi: , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *