To dodatki robią robotę w całej stylówce!

To dodatki robią robotę w całej stylówce!

marzec 18, 2019 | Opublikowano przez 26 komentarzy

To dodatki robią robotę w całej stylówce! + niespodzianka

Przez te wszystkie lata, kiedy dane nam jest kompletować „stylówki” dla naszych dzieci, wiemy, że są takie rzeczy, które odmieniają zwykły strój. Bo to dodatki robią robotę w całej stylówce! Karina jest zarazem bardzo dziewczęca, a jednocześnie to wulkan energii, dla którego wygoda to podstawa.

Z racji tego, że nasza córka kocha nosić sukienki, i nawet zimą nie chce zakładać spodni, nauczyłam się w fajny sposób łączyć wszelkiego rodzaju rajstopy z podkolanówkami/zakolanówkami. Tworzy to bardzo fajny efekt, a jednocześnie w zimniejsze dni jesteśmy pewni, że jest jej jednak cieplej.

Mamy za sobą już kilka marek, które przetestowaliśmy, jeśli chodzi o ich jakość, od lat wracamy jednak na zakupy do sklepu polskiej marki: wola.pl. Bo znajdujemy u nich szeroki wybór wzorów i kolorów. Jeśli nie widzieliście jeszcze najnowszej kolekcji, to koniecznie zobaczcie ją <tu klik>

Sami zobaczcie, jak fajnie wygląda to na zdjęciach, a na samym końcu mamy dla Was niespodziankę.

 

GRATULUJEMY

Bony trafiają do 3 poniższych osób, prosimy o kontakt mailowy do 1.04.2019r. z podanym mailem z jakiego zostawiony został komentarz na blogu. Jeśli do 1.04.2019r. nie zgłosi się któryś zwycięzca, wyłonimy nowego dnia następnego.

Magdalena K :

Moja młodsza córeczka jak to prawdziwa kobietka uwielbia chodzić w spódniczkach, zimą oczywiście w grę wchodza wówczas głównie rajstopki ale latem jak najbardziej chętnie zakladamy jakieś fajnie skarpetki/ podkolanówki. Strasza córka zas, pełna energii, nie usiedzi na miejscu i dla niej ważna jest wygoda ,więc legginsy + skarpetki to połączenie bez którego nie da się obyć. Dlatego lubi skarpetki przede wszystkim takie które są mile w dotyku a jednocześnie przyciągają uwage wyglądem. ?

Kinga :

U nas wygląda to tak: Wika 9l. skarpety musi mieć obowiązkowo. Nie wstanie znłożkanjak ich nie założy. W piżamie może przechodzić połowę dnia ale skarpatki muszą być. Oczywiście kolory muszą być jak najbardziej dopasowane do całego stroju… Antek 6l. skarpetki nosi owszem ale czy one sąnod pary… Zazwyczaj dwie rozne jakie mu się nawiną i git… Dobrze ze teraz taka moda..
Julka 2l. skarpetki bardzo ulwielbia nosić.. ale na dłoniach… Milion razy dziennie przekładam jej na stopy??

instagram : _mama_maryski_

 

 

Mamy dla Was do rozdania 3 bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym wola.pl

Zadanie: Napisz nam, czy Twoje dziecko chętnie nosi skarpetki?

Zgłaszać możecie się również na fb pod postem z informacją o tym poście, na instagramie i tu na blogu. Miło nam również będzie, jeśli zaprosicie znajomych do zabawy.

Wszystkie pozostałe informacje zostały zawarte w regulaminie poniżej.

Regulamin konkursu

 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
  Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl i Fundatorem Nagród jest Wola.pl
  2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
  3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
  5. Konkurs rozpocznie się 18.03.2019r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 24.03.2019r.
  6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 31.03.2019r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
  7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
  8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
  II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
  1. Przebieg konkursu:
  a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie odpowiedzi na pytanie „Napisz nam, czy Twoje dzieci chętnie noszą skarpetki”
  b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
  c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
  3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
  a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
  b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
  c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
  4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
  III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
  1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
  a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
  b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
  c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
  2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
  IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
  1. Autorzy 3 najciekawszych odpowiedzi otrzymają 1- bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie internetowym wola.pl
  2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody.
  3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
  V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

26 komentarzy

 • simonedrill :

  Dla mojej córeczki skarpetki są najważniejsze im ładniejsze tym fajniejsze ?

 • Kasia :

  Moje córki uwielbiają skarpetki i podkolanówki. Najmłodsza nawet nie chce spać bez skarpetek?

 • ania :

  tez bardzo cenie sobie ta marke

 • Synek gdyby mógł chodziłby boso zawsze i wszędzie ?. Często mu pozwalam, bo przecież boso równa się zdrowo, ale oczywiście nie zawsze jest to możliwe. Dlatego teraz szukam ciekawych i niebanalnych skarpetek, najlepiej ze zwiarzątkami, bo tylko takie Synek chce zakładać ?.

 • Sandra :

  Markę znam 🙂 a co do dodatków – to racja,że robią one stylizacje 🙂

 • Mój syn nie lubi nosić skarpetek. W sumie tak jest od zawsze. W kiedy jest w domu, zawsze je ściąga i biega po mieszkaniu na bosaka. Śmiejemy się z mężem, że nasz syn to mały hobbitek. 😉

 • To prawda, że czasami taki – zdawałoby się – drobiazg potrafi zupełnie odmienić całą stylizację i nadać jej nowy charakter 🙂

 • Inga :

  Mała fajna i stylowa 🙂 świetnie to wygląda

 • Pino :

  Kolanowki sa ekstra! Uwielbiam

 • Nie znałam tej marki, ale to jest bardzo dobry system. Moja córka też najchętniej wciąż chodziłabym w rajstopach i sukienkach, spódnicach. Zimą zakładałam jej dodatkowo spodnie ortalionowe 😉

 • Kasia :

  Aż żałuję, że nie mam córki – mojego syna ciężko „stylizować” i mam wrażenie, że nawet ubiera się z przymusu 😛

 • Ja niestety miałam ostatnio przykrą przygodę ze skarpetkami i się zniechęciłam do kupowania jakichś wypasionych :/ Zamówiłam synowi skarpetki super marki, a wszystko dla tego, że były w jeże, które mój syn uwielbia, no ale po pierwszym praniu skarpetki skurczyły się do rozmiaru na niemowlaka, choć prałam je tak samo jak inne i tym za 5zł z Pepco się nic nie stało :/

 • Sama bym chciała takie butki 😀

 • Mój synek najbardziej lubi chodzić boso. Ale nie zawsze tak było. Jeszcze w tamtym roku, jak uczył się chodzić, to nie było opcji żeby zszedł z kocyka bez skarpetek. Najmniejszy dotyk trawy czy pisaku i cóż, parzy 😀 Ale w sumie był to dobry sposób na pilnowanie, przynajmniej wiedziałam, że nigdzie nie ucieknie 🙂

 • Czy moje dziecko chętnie nosi skarpetki? Tak! Nie wiem czy nie jest to przypadkiem jej ulubiony element garderoby. Im bardziej szalone i kolorowe tym lepiej. Po kim to ma? Po mnie! Ja do wyboru skarpetek przywiązuję ogromną wagę, uwielbiam je kupować i uwielbiam nosić:) Takie geny:)

 • Kinga :

  U nas wygląda to tak: Wika 9l. skarpety musi mieć obowiązkowo. Nie wstanie znłożkanjak ich nie założy. W piżamie może przechodzić połowę dnia ale skarpatki muszą być. Oczywiście kolory muszą być jak najbardziej dopasowane do całego stroju… Antek 6l. skarpetki nosi owszem ale czy one sąnod pary… Zazwyczaj dwie rozne jakie mu się nawiną i git… Dobrze ze teraz taka moda..
  Julka 2l. skarpetki bardzo ulwielbia nosić.. ale na dłoniach… Milion razy dziennie przekładam jej na stopy??

 • Kasia :

  Teraz modne. Kolorowe. I nie do pary. ?

 • Kasia :

  Moja córka uwielbia kolorowe skarpetki:-)

 • Jako mama dwójki chłopców powiem tylko tyle, że z dziewczynką można bardziej zaszaleć 🙂
  Czasami trochę mi tego brakuje 😉 Chociaż moi synowie lubią przymierzać moje dodatki 😀

 • Zoja :

  Moja prawie dorosła córka bardzo chętnie nosi skarpetki, poniewaz w rajstopach jest jej za gorąco. Skarpetki są kolorowe, w ciekawe wzory i jak je widac spod spodni dopełniają całość ubioru- szczególnie teraz , kiedy te bardzo kolorowe są modne! Uwielbia takze podkolanowki i zakolanowki do spódnic lub szortów.
  A te z bawełny są miłe dla ciała i „nie gryzą”

 • Joanna :

  Dokładnie tak. Dodatki dopełniają strój i są w stanie niesamowicie odmienić ostateczny styl.

 • Ehh, szkoda ze konkurs tylko dla rodziców :/.

 • Bo rzeczywiscie to dodatki sa takim smaczkiem, a czesto decyduja o charakterze calej stylizacji. Super buciki i te kolanowki.

 • Magdalena :

  Moja młodsza córeczka jak to prawdziwa kobietka uwielbia chodzić w spódniczkach, zimą oczywiście w grę wchodza wówczas głównie rajstopki ale latem jak najbardziej chętnie zakladamy jakieś fajnie skarpetki/ podkolanówki. Strasza córka zas, pełna energii, nie usiedzi na miejscu i dla niej ważna jest wygoda ,więc legginsy + skarpetki to połączenie bez którego nie da się obyć. Dlatego lubi skarpetki przede wszystkim takie które są mile w dotyku a jednocześnie przyciągają uwage wyglądem. ?

 • Magdalena K :

  Moja młodsza córeczka jak to prawdziwa kobietka uwielbia chodzić w spódniczkach, zimą oczywiście w grę wchodza wówczas głównie rajstopki ale latem jak najbardziej chętnie zakladamy jakieś fajnie skarpetki/ podkolanówki. Strasza córka zas, pełna energii, nie usiedzi na miejscu i dla niej ważna jest wygoda ,więc legginsy + skarpetki to połączenie bez którego nie da się obyć. Dlatego lubi skarpetki przede wszystkim takie które są mile w dotyku a jednocześnie przyciągają uwage wyglądem. ?

 • Dodatki potrafią zmienić całą kompozycję 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *