Wygoda i jakoś przede wszystkie, czyli co nosić wiosną 2021

Wygoda i jakoś przede wszystkie, czyli co nosić wiosną 2021

maj 11, 2021 | Opublikowano przez 1 Komentarz

 

Od niedawna przymierzam się do zrobienia kolejnego przeglądu, obuwia i kurtek dla dzieci, ale nie ukrywam, że ciężko mi się zebrać. Nasz pobyt w szpitalu rozbił mnie totalnie i staram się wrócić na dawne tory. Pogoda, która wiosenną nie jest niestety, nie pomaga, zwłaszcza że Noam porusza się na wózku inwalidzkim.

Gdyby było ciepło, moglibyśmy przerzucić się na krótkie spodenki, i byłoby po kłopocie z tym, co nosić w takiej sytuacji. Niestety tak nie jest, dlatego musiałam poszukać dla niego długich spodni, które swobodnie wejdą na gips i jednocześnie po praniu wrócą do danego fasonu. I takie też znalazłam właśnie u marki Coccodrillo, miękki, wygodny materiał, świetnej jakości.

Poza tym, jeśli zajrzycie do ich sklepu, znajdziecie naprawdę dużo fajnych rzeczy, dla dzieci. Ciekawe wzory, fajne kroje, świetnie przemawiają do dzieci, które później chcą je nosić, a co najważniejsze po praniu dalej wyglądają jak nowe. To właśnie od nich, ostatnio najczęściej dzieci wybieramy, rzeczy dla naszych dzieci. A Wasze dzieci mają jakąś ulubioną markę odzieżową?

 

 

Karina: Bluza <tutaj>, Sukienka <tutaj>, Legginsy 3/4 <tutaj> Nerka <tutaj> Buty <tutaj>

Noam: Bluza <tutaj>, T-shirt <tutaj> Spodnie <tutaj> Nerka <tutaj> Buty <tutaj>

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *