Z czym nosić białą marynarkę?

Z czym nosić białą marynarkę?

czerwiec 14, 2021 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Są takie rzeczy w mojej szafie, do których potrzebuję czasu, aby się przekonać. Tak też było z marynarkami, wcześniej nie było mi z nimi po drodze, a w tym sezonie mam ich już nawet kilka nowych sztuk w szafie. W tym rok bez wątpienia moim numer 1 jest biała marynarka od marki Molton.

Stylizacje z jej wykorzystaniem możemy nosić nie tylko na eleganckie okazje, ale także na co dzień. I to taką stylizacje na co dzień chce Wam tu dziś pokazać. Biały kolor, to kolor który daje nam dużo możliwości jesli chodzi o jego łączenie z innymi. Dlatego też dobrałam do niego pastelowy t-shirt, o luźniejszym kroju, ciemne jeansy mom fit, i wygodne buty.

Pozostałe dodatki w postaci biżuterii, okularów przeciwsłonecznych i nerki, wybrałam w czarnym kolorze. Nerka jest w rokowym stylu, dzięki czemu sprawiła, że cała stylizacje ma pazur. Tego typu zestaw jest moim zdaniem idealny zarówno na spacer z rodziną, jak i do pracy.

 

Okulary – Belutti <tutaj>, Naszyjnik – Mondefi <tutaj>, Marynarka – Molton <tutaj>, T-shirt – Sinsay <tutaj>, Nerka – Molton <tutaj>, Jeansy – Sinsay <tutaj>, Buty – Native <tutaj>

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *