Mój sposób na przemycanie nowych smaków u niejadka!

Mój sposób na przemycanie nowych smaków u niejadka!

listopad 29, 2017 | Opublikowano przez 32 komentarze

Macierzyństwo uczy mnie od początku, że nie wszystko co wydaje się banalnie proste takie też będzie, ba uczy mnie, że posiadanie dwójki dzieci wychowanych wedle tych samych zasad, nie daje cienia gwarancji że za kolejnym razem będzie tak samo. Karina jest dzieckiem, które nie odmawia żadnych warzyw czy też owoców, Noam jest totalnym przeciwieństwem i nie ma możliwości by przekonać go do ugryzienia jakiegokolwiek owocu czy też warzywa.

Na nasze szczęście bardzo chętnie pije wszelkiego rodzaju koktajle, w momencie w którym nasz obecny blender skończył swój żywot postanowiłam poszukać takiego, który zajmuje mało miejsca, i jednocześnie sprawi, że zmywania nie będzie więcej (wiecie blender + szklanki od koktajli). Szczęście chciało, że udało mi znaleźć  MINI BLENDER RONIC® ZYLE, który w swoim zestawie zawiera: pojemnik 300 ml,  pojemnik 500 ml, kubek 500 ml,   dwie butelki 500 ml,  jedno płaskie ostrze do mielenia – idealne do ziarnistej kawy, jedno krzyżowe ostrze do koktajli i kruszenia lodu. Dzięki możliwości miksowania owoców/warzyw w dołączonych do zestawu kielichów, a jednocześnie możliwości picia z nich później, w ciągu paru minut jestem w stanie przygotować kilka koktajli dla mojej rodziny.

Na końcu czekają na Was przepisy z trzech poniższych koktajli, które tak naprawdę możecie zmieniać wedle własnego uznania, choć zachęcam Was do przemycania tak nowych smaków.

 

Koktajl 1 – banan, kwiwi, mandarynka, sok pomarańczowy

Koktajl 2 – banan, gruszka,pitaja, sok mardarynkowy

Koktajl 3 – banan, jarmuż, tamarillo, sok pomarańczowy

Wszystko wrzucamy do pojemników a następnie miksujemy i cieszymy się świetnym smakiem!

Kategoria: , ,

Autor: Świat Karinki

32 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *