Od dziś w naszej kuchni rządzi On!

Od dziś w naszej kuchni rządzi On!

sierpień 20, 2018 | Opublikowano przez 64 komentarze

Gotowanie, pieczenie itp., to dla nas od zawsze droga przez mękę, choć na blogu pojawiają się przepisy to zwróćcie uwagę na jedno, są one banalnie proste. Bo w naszym przypadku, bardziej skomplikowane przepisy to tylko problem.

Dlatego też postanowiliśmy sprawdzić jak działa Kohersen Mycook wielofunkcyjny robot kuchenny. To urządzenie, dzięki któremu możemy przygotować nawet najbardziej skomplikowane dania .Od przystawek przez dodatki po dania główne i desery. Kohersen Mycook ma zająć się wszystkim. Przygotuje za nas smaczny obiad łącznie z sosem i sałatką. Wyręczy nas nawet z daniami dla niemowląt, zrobi domowy chleb, bułeczki, ciasta, napoje a nawet drinki alkoholowe. Ba, w nim możliwe jest nawet przygotowanie potraw na parze.

Kohersen Mycook to, można by powiedzieć, cała kuchnia w jednym urządzeniu. Zastosowano w nim indukcyjny system podgrzewania, dzięki któremu gotowanie jest efektywniejsze i skuteczniejsze, a przede wszystkim szybkie. Gdybyśmy mieli go podsumować jednym zdaniem to brzmiało by ono tak: to robot kuchenny, który zastąpi większość urządzeń w Twojej kuchni, m.in.:

Mamy małą kuchnie i nie możemy sobie pozwolić na każdy sprzęt oddzielnie, gdyż zwyczajnie nasze szafki i blaty nie są w stanie wszystkiego pomieścić. Dlatego to urządzenie skradło  nasze serca. Do każdego Kohersen Mycook dołączona jest specjalna książka kucharska, która bardzo ułatwia oswojenie się z tym sprzętem.

Pierwszym co zrobiliśmy po otworzeniu Kohnersen Mycook były bułki grahamki i jagodzianki. Nie uwierzycie ale dwie blachy bułek po 12 sztuk przygotowaliśmy w przeciągu 20 minut (mówię o samym wyrobieniu ciasta), bo jeśli mielibyśmy dołożyć czas pieczenia to były gotowe w 40 minut. Jakiś czas temu musieliśmy odstawić gluten ze względów zdrowotnych, sami więc wypiekamy pieczywo z mąki jaglanej czy gryczanej, którą bardzo szybko przygotowujemy z ziaren w robocie Kohersen. Szybkie przygotowanie ciasta jest bardzo ważne, bo pozwala nam zaoszczędzić mnóstwo czasu. A wy co myślicie o tego typu urządzeniach, bo już nie wyobrażamy sobie bez niego naszej kuchni!

Wpis powstał przy współprac z marką Kohersen.pl

Tagi: , , , , , , , , , ,

Kategoria: , , ,

Autor: Świat Karinki

64 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *