Boho łóżeczka dla niemowląt

Boho łóżeczka dla niemowląt

styczeń 7, 2021 | Opublikowano przez 8 komentarzy

 

Sprawdzając ostatnio, czego szukacie na blogu zauważyłam, że często pojawia się zakładka wyprawka <tutaj>, którą jednak zaniedbałam w ostatnim roku. Nasze dzieci do najmłodszych już nie należą (żałuję bardzo, bo wtedy nie pyskowały), więc nie mogę Wam tu już podrzucać naszych opinii, co do danych produktów.

Ale za to dalej mogę przygotowywać zestawienia, z rzeczami które mogą się Wam spodobać, kompletując wyprawkę dla najmłodszego członka rodziny. W ostatnich latach, bardzo popularny stał się trend boho we wnętrzach, oczywiste jest więc, że musiał się również wkraść do pokoi dziecięcych.

Wszelkiego rodzaju makramy, wiklinowe kosze, lustra z ratanową ramą mogą pięknie dopełnić wnętrze, ale nie ma co ukrywać, że to łóżeczka i kosze Mojżesza robią tu całą robotę. Te drugie bardziej mobilne, pięknie prezentują się również w salonach. Gdybym teraz planowała kącik dla 3 dziecka, na pewno rattanowe łóżeczko lub kosz Mojżesza, zagościł by w naszym mieszkaniu. Co myślicie o tego typu łóżeczkach? Podobają się Wam?

 

1/2/3/4/

5/6/7/8/

 

9/10/11/12

Tagi: , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *