Na co zwrócić uwagę kupując zestaw na wychowanie fizyczne?

Na co zwrócić uwagę kupując zestaw na wychowanie fizyczne?

sierpień 13, 2018 | Opublikowano przez 45 komentarzy

Skoro już tak kręcimy się wokół tematu powrotu do szkoły, postanowiliśmy poruszyć również temat stroju na zajęcia wychowania fizycznego. W większości szkół obowiązuje jedna zasada, by cały zestaw składał się z białego T-shirtu i granatowych krótkich spodenek. Do tego zostaje jeszcze kwestia obuwia, które ma mieć białą podeszwę. To w przypadku zajęć na sali gimnastycznej. Zaś jeśli dziecko ma również zajęcia na basenie należy skompletować dodatkowy zestaw, w którego skład wejdą: strój kąpielowy, ręcznik, czepek kąpielowy, okulary, klapki i oczywiście oddzielna torba na spakowanie tych, że już mokrych po zajęciach rzeczy. Przed zakupem, warto sprawdzić jaki skład ma materiał i fason, bo w przypadku zajęć na sali gimnastycznej ważne by były to jednak rzeczy bawełniane, i luźnego fasonu.

My w tym roku pierwszy raz kompletujemy tego typu zestawy z myślą o Kariny szkole. Dlatego by oszczędzić sobie czasu, postanowiliśmy wybrać się do GO SPORT by w jednym miejscu mieć możliwość znalezienia wszystkich rzeczy, które będą nam potrzebne. Bez większego problemu, znaleźliśmy tam wszystkie rzeczy których szukaliśmy, a przy okazji odkryłam dwie marki (Athlitech i  UP2GLIDE), które wpadły w oko naszym dzieciom.

Przy okazji, tych zakupów udało nam się w promocyjnych cenach upolować parę fajnych rzeczy, które będą służyć naszym dzieciom podczas codziennych dni. Rzeczy które widzicie na zdjęciach poniżej są właśnie marek Athlitech i  UP2GLIDE dostępne tylko w sieci sklepów GO SPORT.

Poniżej możecie zobaczyć Karinę i Noama w tych, że markach, a my możemy tylko dodać, że cenowo ubranka są w normalnych cenach a ich jakość jest naprawdę ok.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

45 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *