Na co zwrócić uwagę wybierając kapcie do szkoły i przedszkola?

Na co zwrócić uwagę wybierając kapcie do szkoły i przedszkola?

listopad 1, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Rozpoczęliśmy już kolejny rok szkolny, aczkolwiek przy jego rozpoczęciu towarzyszył nam nie tylko temat zeszytów i kredek, bo także odpowiednich butów na zmianę. Jak wiecie Noam, jest po operacji stopy i dla nas szczególnie ważne jest, jakie buty nosi. Dla dziecka ważny jest atrakcyjny wygląd i wygoda, natomiast dla nas to z czego są wykonane i czy spełniają oczekiwania naszego leczenia. Jeszcze podczas rehabilitacji nie jednokrotnie polecano nam markę Danielki, dlatego też to właśnie ona trafiła do szkolnego worka z obuwiem na zmianę. Wybór odpowiedniego obuwia dla dzieci nie jest łatwy, dlatego przygotowaliśmy dla Was, krótkie podsumowanie, na co warto, zwrócić uwagę wybierając, buty dla swojego dziecka?

Na co zwrócić uwagę wybierając kapcie do przedszkola lub szkoły?

Buty dla dzieci do szkoły – jakie wybrać?

Buty do szkoły muszą spełniać parę warunków np., ich podeszwa powinna być miękka i elastyczna, ma to znaczenie dla zdrowego rozwoju stopy. Poza tym obuwie powinno być wykonane z naturalnych materiałów i powinno być lekkie. Aby ułatwić młodszym dzieciom szybkie i sprawne zakładanie butów, warto wybrać te zapinane na rzepy.

Co wyróżnia Danielki?

Jak już się domyślacie, Danielki spełniają wszystkie, z wyżej wymienionych przez nas punktów. Więc co jeszcze je wyróżnia? Odpowiedź jest bardzo prosta, jest to indywidualne podejście do stopy każdego klienta. Przy zamówieniu potrzebnych Wam butów podajecie wszystkie istotne informacje – począwszy od długości każdej ze stóp (mogą być przecież różne), jak i informacje o zaleconych wkładkach. W naszym przypadku te wszystkie czynniki są bardzo istotne w odpowiedniej profilaktyce leczenia. Podsumowując zamawiając buty u marki Danielki możecie wprowadzać modyfikacje medyczne zalecone przez fizjoterapeutów i ortopedów.

Wpis powstał w ramach współpracy z marką Danielki

Tagi: , , , , , ,

Kategoria: , ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *