Wyprawka ucznia, pobierz pełną listę artykułów szkolnych i rabat!

Wyprawka ucznia, pobierz pełną listę artykułów szkolnych i rabat!

sierpień 28, 2020 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

 

Ten moment na, który czeka większość rodziców zbliża się wielkimi krokami… Tak, tak moi drodzy za chwilę rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021, roku na który chyba czekamy najbardziej ze wszystkich dotąd. Długo nikt z nas nie wierzył, że to nastanie, ale jest Minister potwierdził dzieci wracają do normalnego trybu lekcji.

Dlatego też, warto już skupić się na przygotowaniu wyprawki szkolnej. Na co zwrócić uwagę przy wyborze plecaka pisałam Wam wcześniej <tutaj>, dziś za to mam dla Was pełną listę wyprawkową ucznia do klasy pierwszej, a także trzeciej.

 

Co na początek…

Na początku wydrukuj sobie listę, i to z nią wykonuj zakupy, wykreślając po kolei rzeczy, które na niej się znajdują. Nie ważne czy robisz zakupy online czy w sklepie stacjonarnym, pomoże Ci ona nie zapomnieć o niczym co jest potrzebne. Warto również wcześniej sprawdzić z dzieckiem, co kryją zakamarki ich biurek, bo może się okazać, że to co w Twojej głowie jeszcze powinno być, w magiczny sposób jednak się skończyło. U nas tak zawsze jest z klejem i mazakami, z racji, że bardzo lubią malować i wyklejać różne rzeczy, to mamy ich zapas w domu.

 

Wyprawka jest ważna dla dziecka

Dla dzieci wybór wyprawki i wszelakich gadżetów do szkoły jest ogromnie ważny, dlatego warto im pozwolić podjąć decyzję czy farby mają być z Minionkami czy jakąś inną ulubioną postacią z bajki. Dzieci czują wtedy, że liczymy się z ich zdaniem, a z tego kiczu bajek, w końcu każdy z nas wyrasta.

 

Gdzie na zakupy?

Osobiście wybieram taki sklep, gdzie za jednym zamachem kupię wszystko lub znaczną większość rzeczy, które potrzebuję. Tu zdecydowanie mogę Wam polecić sklep Papiernik by empik <tutaj>, prowadzi on sprzedaż zarówno stacjonarną jak i internetową. Znajdziecie w nim ogromny wybór przyborów szkolnych, jak i książek czy też gier planszowych. Wrzesień powinien się zacząć jakościowo i kreatywnie, tak by każda ze stron mogła się cieszyć tym czasem.

 

Lista wyprawkowa do klasy 1 i 3

Już na wstępie obiecałam Wam pełną listę wyprawkową do szkoły, więc nie ma co odwlekać tego, poniżej pełna lista jaką otrzymaliśmy z naszej szkoły:

Przybory plastyczne:

Wyposażenie piórnika:

Zeszyty do klasy 1:

Zeszyty do klasy 3:

Strój gimnastyczny:

Poza tym pamiętajmy o zakupię obuwia na zmianę (z białą podeszwą), i worka do szatni. A dodatkowo mam dla Was rabat do Papiernik by Empik <tutaj> na hasło SWIATKARINKI20 dostaniecie 20% zniżki na artykuły szkolne i kreatywne (poza kolekcjami).

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *