Współpraca

Blog Świat Karinki został stworzony z myślą o modzie dziecięcej, z biegiem czasu i powiększenia się naszej rodziny (bo Karinka ma również brata), zakres bloga się rozszerzył o wszelkiego rodzaju gadżety i zabawki dla dzieci, które mogą ułatwić życie rodzicom. Nasz blog to również część naszej firmy New Vision World.

Jeśli jesteście zainteresowani stałą lub jednorazową współpracą z nami, to zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z różnymi firmami. Chętnie poświęcimy wpis Państwa produktowi. Przewidujemy również takie formy współpracy jak: organizowanie konkurów, wymiana baretowa, testowanie produktów, wpis sponsorowany, recenzje produktów, wystawiamy faktury VAT.

Proponujemy również umieszczenie reklamy na naszej stronie w panelu bocznym. Dostępne rozmiary banerów to 540x180px i 1080x180px. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy lub za pomocą formularza na stronie KONTAKT.

Proponujemy również umieszczenie reklamy na naszej stronie głównej oraz podstronach czy też wybranych postach w sekcji oznaczonej REKLAMA. Dostępne rozmiary banerów to 540x180px i 1080x180px.

 Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy lub za pomocą formularza na stronie KONTAKT.

WAŻNE: na mejle odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24 godzin, jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, tzn., że to coś się musiało wydarzyć – może wiadomość trafiła do spamu… Spróbuj formy kontaktu przez IG lub FB.

 

Znajdziesz nas tu:

Facebook – Świat Karinki

Instagram – swiat_karinki

 

 

 

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z: