Książek nigdy za wiele! Cz. XVI – poznajcie TEK-a Nowoczesnego Jaskiniowca

Książek nigdy za wiele! Cz. XVI – poznajcie TEK-a Nowoczesnego Jaskiniowca

Styczeń 29, 2018 | Opublikowano przez 17 komentarzy

Wiem, że długo nas tu nie było, ale musicie nam to wybaczyć niestety sezon chorobowy u nas w pełni i chorujemy wszyscy na zmianę.  Ja osobiście jeszcze do końca nie wyzdrowiałam, a Karina znowu gorączkuje, ale czas najwyższy zacząć Wam pokazywać to co czeka na półkach. Tak więc, dziś chciałam wrócić do serii wpisów pt., ” Książek nigdy za wiele!”, a Wam napisać parę słów o super książce dla dzieci w wieku 3+

Tek to opowieść o małym nowoczesnym jaskiniowcu, jego ojciec nie zdążył jeszcze wynaleźć ognia ani pianki do golenia, ale wynalazł Internet. TEK spędza więc czas w swoim jaskiniowym pokoju przyklejony do smartfona, tableta i konsoli do gier – całymi dniami i nocami, bez przerwy.  Tek tak bardzo zamknął się w swoim internetowym świecie, że przegapił nawet okres „ewolucji”. Rodzice Teka próbowali wszelkich sposobów by odciągnąć Teka od jego gadżetów, aż pewnego dnia wybuchł wulkan, a erupcja była tak ogromna, że wyrzuciła Teka z jaskini, i stracił on połączenie z internetem. Dzięki temu, Tek zobaczył cały piękny otaczający go świat, i pobiegł się bawić ze swoim przyjacielem. Jak widzicie jest to świetna książka z morałem, zwłaszcza w tych czasach kiedy dzieci bardzo dużo czasu spędzają przyklejone do elektroniki.

 

Teraz za to czas na najprzyjemniejszą część tego wpisu otóż razem z wydawnictwem Kinderkulka mamy dla Was do wygrania 3 takie oto książki.

W komentarzu pod tym postem napisz: wyraź chęć udziału w konkursie, 

Dodatkowo zgłaszać możecie się pod informacja o wpisie na naszym fb i instagramie tylko tam dodatkowo prosimy o zaproszenie 3 osób do zabawy – pamiętajcie zgłaszając się do udziału w konkursie w naszych 3 kanałach (blog, instagram, facebook), podnosicie swoją szansę na wygraną.

Biorąc udział w konkursie jednocześnie zgadzasz się z zasadami poniższego regulaminu:

Regulamin konkursu

  1. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Kinderkulka a organizatorem blog swiatkarinki.pl
  2. Do wygrania 3 książki – TEK Nowoczesny Jaskiniowiec
  3. Konkurs organizowany jest dla osób, które polubiły profile Kinterkulka oraz Świat Karinki na Facebooku.
  4. Konkurs trwa od 29.01.2018r., do 05.02.2018 (do godziny 23:59).
  5. Wysyłka nagrody tylko na terenie kraju.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 07.02.2018r., na blogu swiatkarinki.pl – w tym wpisie
  7. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez organizatora na podstawie odpowiedzi pod postem konkursowym.
  8. Zwycięzcy zobowiązani są do skontaktowania się z organizatorem konkursu w celu podania danych kontaktowych, w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.
  9. Wysyłka nagrody leży w gestii Sponsora.

Promocja nie jest w żaden sposób promowana, sponsorowana czy prowadzona przez serwis społecznościowy Facebook. Miło byłoby, gdybyś udostępnił ten wpis na swoim profilu Facebook.

Gratulujemy : Wioleta Skrzek, Matka żywicielka, wioleczka83 (instagram) bardzo prosimy o kontakt przez fb, na wasze adresy czekamy do 14.02 potem wybierzemy nowych zwycięzców.

 

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *