Escape Room: Podróż w czasie – gra od 12 lat

Escape Room: Podróż w czasie – gra od 12 lat

grudzień 7, 2018 | Opublikowano przez 26 komentarzy

 

Tak naprawdę to chyba pierwsza gra, na naszym blogu którą pokazujemy z myślą o dzieciach od lat 12. Ale większość z Was ma dzieci w różnym przedziale wiekowym, więc staramy się nie pomijać na miarę swoich możliwości innych.

Escape Room: Podróż w czasie to gra inspirowana, prawdziwymi Escape Roomami. Są one formą rozrywki, w której grupa ludzi zostaje uwięziona w pokoju, i musi rozwiązać określoną ilość zagadek by się z niego wykorzystać. Tak tak dobrze pamiętacie, byliśmy z dziećmi w takim miejscu w lecie tego roku i była to super zabawa. Dlatego również nie możemy się doczekać, kiedy nasze dzieci dorosną do tejże gry.

Escape Room: Podróż w czasie ta talia kart, która kryje w sobie historię pełną zagadek, które należy rozwiązać  w jak najkrótszym czasie. Gra przeznaczona jest dla 1-6 graczy i trwa około 1 godziny. Jest to gra kooperacyjna czyli wszyscy wygrywacie lub przegrywacie jako zespół!

Przed rozpoczęciem gry należy przygotować sobie: papier, ołówek, a także zegarek, który będzie służył do sprawdzania czasu. Gdy już wszystko przygotujemy kontynuujemy grę, czytając na głos treści z kart. Podczas tej gry, należy zawsze stosować się do treści kart, tylko wtedy ta gra ma sens.

Escape Room: Podróż w czasie – fox game <tu klik>

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *