Gratulujemy będą Państwo mieli bliźniaki!

Gratulujemy będą Państwo mieli bliźniaki!

październik 12, 2018 | Opublikowano przez 26 komentarzy

 

Tak tak to od tych właśnie słów „Gratulujemy będą Państwo mieć bliźniaki”, rozpoczeła się nasza najnowsza przygoda. Bo to właśnie marka Spin Master oddała w ręce dzieci wyjątkowe stworzenia, kryjące się w skorupce jaja i dopiero prawidłowo pielęgnowane mogą się wykluć.  Takie niezwykłe narodziny odbyły się podczas konferencji Hatchimals Surprise we wnętrzach Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN w Warszawie.

Po raz pierwszy z jednego jajka wykluwają się 2 urocze bliźniaki Hatchimals! – mówi Aleksandra Dąbrowska, Brand Manager Central Eastern Europe Spin Master. Sympatyczne bliźnięta ukryte są w magicznym jajku o nakrapianej skorupce, aby pomóc im się wykluć, trzeba się nimi opiekować. Każdy bliźniak ma wyjątkową osobowość, jeden z nich uwielbia się poruszać i tańczyć, a drugi potrafi powtarzać to, co się do niego mówi. Bliźniaki potrafią razem rozmawiać, tańczyć, śpiewać, żartować, grać w gry i zachowują się jak prawdziwe rodzeństwo! Powiedzą „I love You”, ale też, jak każde rodzeństwo, czasami się kłócą!

Dzieci poprzez troszczenie się o swoje zabawki uczą się empatii – mówi Magdalena Kordaszewska, terapeuta integracji sensorycznej. Jednak możliwość uczestniczenia w wykluwaniu niezwykłego stworzenia wprost z jaja, to wyjątkowe doznanie. Najmłodsi stają się odpowiedzialni za istotę ukrytą w jajku, muszą jej doglądać, głaskać, kołysać i nagle widzimy jak ktoś, z wnętrza jajka zaczyna rozbijać skorupkę. Uczestniczymy w narodzinach dwóch niezwykłych Hatchimalsów bliźniaków: Kotków lub Żyrafiaków.

W taki oto sposób Karina i Noam doświadczyli wyklucia się ich własnych bliźniaków, co było bardzo emocjonującym przeżyciem.  A kiedy na świcie pojawiły się już wyczekiwane bliźniaki, przyszedł czas na opiekę i wspólną zabawę z nimi. Nasze dzieci zaangażowały się w opiekę na całego, ba nawet pierwszy raz jako rodzeństwo doszli do porozumienia i dzielą się obowiązkami. Choć zabawka niby tylko jednak, to bardzo fajnie sprawdzi się dla rodzeństwa, co widać na poniższych zdjęciach. Więcej zaś informacji znajdziecie na stronie www.hatchimals.com

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *