Kiedy kupić dziecku pierwszą hulajnogę?!

Kiedy kupić dziecku pierwszą hulajnogę?!

lipiec 13, 2018 | Opublikowano przez 27 komentarzy

Zasypujecie nas pytaniami ostatnio, oto w jakim wieku dziecko może już zacząć jeździć na hulajnodze. Zacznijmy więc może od tego, że to bardzo indywidualna sprawa. Ale jeśli wykazuje ono chęć do nauki, to na pewno nie ma sensu tego odwlekać bo jest za małe. Kiedyś na rynku dostępne były tylko dwukołowe hulajnogi, i w ich przypadku małe dziecko faktycznie miało ciężko nauczyć się szybko jeździć na hulajnodze. Noam który ma właśnie 4 lata sam właśnie ćwiczy jazdę na 2 kółkach, i różnie mu to jeszcze wychodzi. Ale w przypadku hulajnog 3 kołowych śmiało może zacząć jeździć już 1,5 roczne dziecko.

Zaś w przypadku zakupu hulajnogi tzw 2w1 z możliwością dostawki, to swoją przygodę zacząć może już nawet roczniak. Tak było u nas w przypadku Noama, miał trochę ponad rok, kiedy zaczął jeździć na takiej z dostawką. Jeśli kupicie dobrej jakości hulajnogę śmiało posłuży ona Waszemu dziecku nawet do 6 roku życia, o ile nie przesiądzie się na 2 kołową.

Pamiętajcie jednak o jednym bez względu na to jakim pojazdem będzie się poruszać Wasze dziecko, od początku pamiętajcie o kasku. Jeśli od początku przyzwyczaicie je do tego, że to konieczny element wyjścia wtedy unikniecie późniejszych awantur.

Czapka – dashki T-shirt -smafolk Spodenki – mni rodini <tuliluli.pl> Buty – CCC

Hulajnoga – scoot and ride 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *