Na wakacje z Kapitanem Nauką

Na wakacje z Kapitanem Nauką

lipiec 15, 2018 | Opublikowano przez 22 komentarze

Tegoroczne wakacje jak już wiecie spędzamy całą rodziną w domu, z drobnymi krótkimi wyjazdami. Dlatego bardzo mocno zadbaliśmy by nasze dzieci miały co robić. Szczerze mówiąc w wielu wypadkach nie mieliśmy większego problemu by wiedzieć co wybrać.

Kapitan Nauka myślę, że nie trzeba zbytnio przedstawiać. My pierwszy raz pokazaliśmy go na blogu już rok temu w tym wpisie <tu klik>. Dziś chcemy Wam pokazać kolejne nowości, które znalazły się w naszym domu. W obu przypadkach musicie wiedzieć, że między innymi dzięki swojej wielkości, te zestawy świetnie sprawdzą się podczas wyjazdu, ale nie tylko bo w domu również świetnie zaangażują dzieciaki. Zanim zaś pozwolę Wam zapoznać się z tym, co jest niżej, zdradzę Wam jeszcze, że u Kapitana Nauki trwa właśnie wielka wyprzedaż do -50%.

100 zabaw z kangurem Arturem <tu klik> to doskonała zabawa na wakacje i w podróży. Wyrusz w podróż z kangurem Arturem, poznaj najciekawsze zakątki świata! Policz okna w samolocie i żagle na deskach do windsurfingu, spróbuj lokalnych potraw i odnajdź zgubiony bagaż. Przed dzieckiem 100 fascynujących zadań, w sam raz dla małego podróżnika.W skład zestawu wchodzi książka z łamigłówkami, kolorowe karty obrazkowe i suchościeralny flamaster. Wszystkie zadania w pakiecie wprowadzają w tematykę podróżniczą, zachęcają do poznawania świata, a przy okazji pomagają ćwiczyć sprawność ręki.

Dziecko podczas zabawy wyszukuje, łączy, przelicza i porównuje – rozwija spostrzegawczość, umiejętności myślenia logicznego i małą motorykę. Ciekawe zadania przybliżą dziecku otaczający świat, zachęcą do podróżowania, eksploracji nowych miejsc. Doskonała rozrywka w domu i podróży gwarantowana!

Loteryjka Pory roku <tu klik> dla dzieci od 4 roku życia to edukacyjna gra z 6 kolorowymi planszami i 36 żetonami. W pudełku znajdziemy instrukcję z 4 wariantami gry. Zadaniem graczy jest dopasowanie żetonów do odpowiednich miejsc na planszy – to trudniejsze niż wydaje się na pierwszy rzut oka!

Dzięki 4 wariantom o różnym stopniu trudności rozgrywkę można dopasować do wieku i upodobań graczy. Podczas zabaw z loteryjkami dzieci ćwiczą refleks, pamięć i spostrzegawczość, uczą się dobierać ubiór do pogody, a także poznają pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę, lecz także przedwiośnie i przedzimie. Wieloelementowe, barwne ilustracje Agaty Kopff zainteresują dziecko i pokażą, jak zmienia się natura w rytmie pór roku. Elementy są wykonane z grubej tektury i gwarantują zabawę na długi czas!

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *