Nowości od Kapitana Nauki

Nowości od Kapitana Nauki

listopad 28, 2018 | Opublikowano przez 24 komentarze

 

Dziś na blogu pokażemy Wam 3 nowe zestawy puzzli i książkę z słówkami angielskimi od Kapitana Nauki. Puzzle te są przeznaczone dla różnych przedziałów wiekowych od 4+ do 6+. Są one fantastycznym sposobem na pobudzanie wyobraźni, rozwijanie wrażliwości na otaczający świat i kształtowanie umiejętności konstruowania wypowiedzi na temat oglądanych ilustracji! Każde z tych puzzli posiada ramkę z elementami do wyszukania na ilustracji, dzięki czemu dziecko trenuje spostrzegawczość i koncentrację. Dopasowywanie elementów ćwiczy u dzieci małą motorykę i sprawność palców.

Ilustracje w każdej z nich są piękne i mega kolorowe, pełne szczegółów, w zależności tego o czym są czy to dotyczących życia w mieście i przemieszczania się różnego rodzaju środkami transportu, czy domu i tego co w nim się znajduje, albo w przypadku rycerzy dużo drobnych szczegółów. Są więc świetnym pretekstem do przybliżania dziecku wiadomości o życiu w dużym mieście i zasadach bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym. Poza tym można wykorzystać ilustracje i prosić dziecko by opowiedziało nam jakąś historyjkę. Do każdego zestawu dołączono plakat XXL, który może służyć jako wzór do układania, a także wspaniała ozdoba dziecięcego pokoju. Teraz już uciekajcie zobaczyć jak pięknie się prezentują.

 W domu 4+ (54 elementy + plakat XXL) <tu klik>

 

Pojazdy 6+ (104 elementy + plakat XXL) <TU KLIK>

Rycerze 6+ (104 elementy + plakat XXL) <tu klik>

Księga angielskich słówek to bogato ilustrowany słownik obrazkowy dla dzieci od 7 lat to przyjemny sposób na pierwsze kroki z językiem angielskim. Piękne, wieloelementowe ilustracje Katarzyny Kołodziej zabiorą dzieci w wyjątkową podróż do Anglii. Znajdziecie w niej 16 kolorowych rozkładówek, które przybliżą dzieciom słownictwo pogrupowane tematycznie wokół takich zagadnień jak lotnisko, owoce i warzywa, pojazdy, rodzina i wiele innych. Dzięki tej książce dzieci będą się uczyć słówek w kontekście danej sytuacji, co  jak wiadomo sprzyja ich zapamiętywaniu.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *