Książek nigdy za wiele! Akademia Mądrego dziecka, seria kolorowy świat

Książek nigdy za wiele! Akademia Mądrego dziecka, seria kolorowy świat

grudzień 1, 2020 | Opublikowano przez 4 komentarze

 

Są takie książki, które zawsze cieszą dzieci, jak się już pewnie domyślacie są to książki z ruchomymi elementami. I dokładnie o takich książkach dziś będzie na blogu.

Pojazdy. Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat – Wydawnictwo Egmont <tutaj>

Poza tym, że dziecko poznaje w niej pojazdy, i dowiaduje się do czego służą. Otwieramy drzwi pasażera, zapinamy mu pasy, wysuwamy drabinę i ratujemy małego pieska. Tego typu polecenia czekają na dziecko w środku. Dzieci poznają dzięki niej wiele nowych słów, a zabawa ruchomymi obrazkami poprawi ich spostrzegawczość i sprawność manualną.

 

W przedszkolu. Akademia mądrego dziecka. Kolorowy świat – Wydawnictwo Egmont <tutaj>

To bardzo fajna książeczka, która pomoże dziecku oswoić się z tematem przedszkola, mam wrażenie, że w tym roku szczególnie często dzieci zmuszone są ten temat przerabiać, więc naprawdę warto ją mieć w domu. Pomoże ona zapoznać się dziecku z planem dnia w przedszkolu, z tym co się tam robi. Ale co najważniejsze to dziecko znajdzie w niej dużo rozkładówek, i ruchomych elementów.

Tak jak w pierwszej książeczce wszystko jest wydane w twardej oprawie, strony są dodatkowo wzmocnione, więc dziecko szybko ich nie uszkodzi.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *