Książek nigdy za wiele! Bajki 5 minut przed snem Masza i Niedźwiedź i Spiderman

Książek nigdy za wiele! Bajki 5 minut przed snem Masza i Niedźwiedź i Spiderman

sierpień 16, 2018 | Opublikowano przez 30 komentarzy

Dziś chcielibyśmy Wam pokazać dwie książki z serii „Bajki 5 minut przed snem”, zaczniemy więc od Maszy i Niedźwiedzia. Choć myślę, że obecnie nie ma dziecka które nie znało by  tej bajki, z tą małą rezolutną dziewczynką i niedźwiedziem. W książce tej znajdziecie 7 różnych bajek, idealnych ze względu na swoją długość do poczytania dziecku przed snem. Jeśli w domu macie fana tej że bajki, a wcale nie koniecznie fana  czytania, to ta książka może być pierwszym krokiem ku zmianie tego.

W tych opowiadaniach odkryjecie w nowych rolach Niedźwiedzia jak malarza i miłośnika gier komputerowych, a także Masze w roli reżyserki, czy też modelki. Ale to nie wszystkie ich nowe wcielenia, więcej dowiedzie się już z książki.

Bajki w 5 minut przed snem Masza i Niedźwiedź – wydawnictwo Egmont <tu w promocyjnej cenie>

 

Bajki w 5 minut Spiderman – wydawnictwo Egmont < tu w promocyjnej cenie>

Wcześniej pokazaliśmy Wam książkę z tej serii, która idealna będzie dla każdego dziecka, z tą jednak będzie inaczej. Bo ja wiadomo Spidermena bardziej wolą chłopcy, choć wiadomo zdarzają się wyjątki od reguły. W tej książce zaś znajdziecie aż 12 fascynujących opowieści o super bohaterach. Zobaczycie jak radzą sobie z wrogami, używając sprytu i swoich nadnaturalnych mocy. Dzięki czemu przekonamy się ile trzeba siły i odwagi by walczyć ze złem!

 

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *