Książek nigdy za wiele! Biblioteka bajek

Książek nigdy za wiele! Biblioteka bajek

grudzień 6, 2018 | Opublikowano przez 20 komentarzy

 

W dzisiejszym poście pokażemy Wam, nie jedną a aż trzy książki od wydawnictwa Egmont. Mowa będzie dokładniej o serii „Biblioteka Bajek”. Nasze dzieci bardzo lubią kiedy czyta im się historię, postaci które znają już z bajek, a jeśli jeszcze bardzo je lubią to mamy sukces.

Biblioteka Bajek ma trzy odsłony, które idealnie pasują do naszego domu. Dlatego kiedy zobaczyliśmy Bibliotekę Bajek z Kubusiem i przyjaciółmi <tu klik> to nie mogliśmy sobie jej odmówić. Znajdziecie w niej 15 opowiastek, które pokażą dzieciom co to znaczy być prawdziwym przyjacielem. Przeżywając wspólne przygody z Kubusiem dzieci uczą się także jak pomagać innym, jak się dzielić i jak miło spędzać razem czas. Ale też dowie się, że przyjaciele źle znoszą rozstania i zrozumieją dlaczego warto dbać o przyjaźń.

Biblioteka Bajek Avengers <tu klik> to książka zdecydowanie skierowana do chłopców. Avengers muszą pracować ramie w ramię by ocalić, nie tylko Ziemię ale całą galaktykę przed zagładą! Znajdziemy w niej, aż 19 opowiadań i każde poświęcone jest innemu superbohaterowi.

Biblioteka Bajek Disneya <tu klik> to zbiór aż 18 opowiadań, co by było ciekawiej każde poświęcone innej bajce. Dlatego też myślę, że jest to idealna książka dla rodzeństwa, bez względu na płeć każdy znajdzie swoją ulubioną postać. I odkryje z nią nową nie znaną mu wcześniej historię.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *