Książek nigdy za wiele! Dwa, trzy, cztery – cyfry, litery i wspólne spacery

Książek nigdy za wiele! Dwa, trzy, cztery – cyfry, litery i wspólne spacery

październik 6, 2018 | Opublikowano przez 16 komentarzy

 

Ostatnio w nasze ręce trafiły nowości od wydawnictwa Widnokrąg, jest to kontynuacja serii książeczek „Raz, dwa,trzy” , stąd też początek tytułu „Dwa, trzy, cztery”. W pierwszej serii skupiono się na rozwinięciu słuchu, mowy i wzroku. Te zaś mają za zadanie pokazać otaczający świat i oczywiście uczyć poprzez zabawę.

Dwa Trzy Cztery Słowa i Litery  <tu klik> w tej książeczce dzieci poznają cały alfabet, a pod każdą ilustracją znajduje się zdanie z wyróżnioną specjalnym kolorem daną literą. Co bardzo fajnie przykuwa uwagę dziecka.

Dwa Trzy Cztery Cyfry i Numery <tu klik> ta książka różni się od poprzedniej, bo cyfry nie są przedstawione w niej po kolei, tylko są rozrzucone po stronach. Dzięki czemu dziecko znające już cyfry może ćwiczyć spostrzegawczość.

Dwa Trzy Cztery Wspólne Spacery <tu klik> w tej zaś znajdziemy bardzo różne miejsca, które odwiedzamy z dziećmi. Co daje świetne pole do rozmów z dzieckiem i przy okazji nazywania wielu rzeczy, i poszerzania ich słownictwa.

Jak już pewnie zauważyliście książki te wydane są w małym formacie, i dodatkowo w kartonowej oprawie. Dzięki czemu idealnie sprawdzą się dla dzieci od 1 roku życia do 4 lat. Nam osobiście bardzo podoba się jej oprawa graficzna.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *