Książek nigdy za wiele! Książki dla fanów Power Rangers

Książek nigdy za wiele! Książki dla fanów Power Rangers

maj 11, 2021 | Opublikowano przez 5 komentarzy

 

Pamiętam, jak byłam dzieckiem i oglądałam taki serial (bo bajką bym go nie nazwała), o Power Rangers, to był jeden z hitów mojego dzieciństwa. Jeśli nie pamiętacie Power Ranger to dzielni wojownicy, którzy zawsze stają w obronie dobra. Dlatego dziś pokażę Wam kolejne nowości wydawnicze, które idealnie sprawdzą się dla młodych fanów.

 

Power Rangers. Zadania i wyzwania – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

W środku znajdziecie różne łamigłówki i  zadania o zróżnicowanym poziomie trudności, zapewnią one mnóstwo świetnej zabawy zarówno tym młodszym, jak i trochę starszym miłośnikom Czerwonego Wojownika i jego przyjaciół. A to, co dodatkowo sprawi, że dziecko będzie zachwycone tą książką, to to, że są w niej naklejki.

Power Rangers. Rocznik. Fakty, bohaterowie, wyzwania – Wydawnictwo Harper Collins <tutaj>

Znajdziecie w niej fakty na temat swych ulubionych bohaterów, ciekawostki dotyczące serialu i łamigłówki, co sprawia, że książka jest jeszcze ciekawsza dla czytelnika. Cała opowieść oparta jest na serialu, który możecie obejrzeć na Netflix, jednak książka, jest bardziej rozbudowana przez co, jest naprawdę ciekawa dla dziecka, bo mogą się dowiedzieć wielu ciekawostek o swoich ulubionych bohaterach.

 

Tagi: , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *