Książek nigdy za wiele! Mama wraca do pracy

Książek nigdy za wiele! Mama wraca do pracy

październik 11, 2018 | Opublikowano przez 20 komentarzy

 

Są takie książki, które pojawiają się na naszej drodze tylko z pewnych powodów. Tak też może być właśnie z tą książką ” Mama wraca do pracy”, równowaga między macierzyństwem a pracą, czy to możliwe?! Tak to możliwe, dzięki wielu praktycznym radom i inspirującym historiom zawartych, w tej książce z łatwością uwierzysz, że macierzyństwo i kariera nie muszą się wykluczać!

My Matki nie mamy łatwo, a już na pewno nie ma łatwo ta która musi (lub chce), wrócić do pracy. Adela Prochoyra, z zawodu dziennikarka i mama dwójki dzieci, wzieła pod lupę wszystkie trudności, jakie napotykamy my kobiety wracające do pracy po urlopie macierzyńskim czy też wychowawczym.

Jej rozmówczynie różni naprawdę wiele: począwszy od liczby dzieci, miejsca zamieszkania, wykonywanego zawodu czy też samo podejście do macierzyństwa. Ale na szczęście łączy je jedna rzecz, a mianowicie wszystkie udowadniają, że macierzyństwo i pracę da się pogodzić sposobów!

Jeśli wracasz do pracy i boisz się, że przegapisz najważniejsze chwile z życia Twojego dziecka, nie masz pojęcia jak pogodzisz obowiązki zawodowe z domowymi, czy też w ogóle nie jesteś pewna, czy Twoja praca jest tym co chciała byś robić w życiu?

To jest to książka po którą powinnaś sięgnąć, dzięki praktycznym wskazówkom łatwiej Ci będzie się przygotować do powrotu do pracy. A poza tym historie innych pracujących Mam pokażą Ci, jak bardzo my kobiety potrafimy pogodzić dla dobra naszych rodzin!

Mama wraca do pracy – wydawnictwo Buhmann <tu klik>

 

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *