Książek nigdy za wiele! Moje pierwsze 100 słów

Książek nigdy za wiele! Moje pierwsze 100 słów

maj 4, 2022 | Opublikowano przez Skomentuj

 

Wybierając książeczki dla najmłodszych dzieci, warto skupić się aby ćwiczyły spostrzegawczość, umiejętność mówienia, wzbogacały zasób słów i wiedzę o otoczeniu. I taka właśnie jest seria książeczek od Wydawnictwa Smart Books – „Moje pierwsze 100 słów’. Książeczki te wykonane są z foliowanej tektury, odporne na uszkodzenia, z zaokrąglonymi rogami, w przyjaznym formacie dogodnym dla rączek dziecka, pięknie i barwnie ilustrowana.

 

Moje pierwsze 100 słów. Kolory, numery, kształty – Wydawnictwo Smart Books <tutaj>

Wraz z nią dziecko uczy się rozpoznawania i nazywania barw, kształtów i podstawowych liczb. Książeczka stymuluje rozwój mowy ucząc porównywania, różnicowania i pojęć takich jak: dużo-mało, wysoko-nisko, z przodu-z tyłu. Jest to idealna książeczka dla dzieci  w wieku 0+.

 

Moje pierwsze 100 słów. Sztuka – Wydawnictwo Smart Books <tutaj>

To 24 strony podzielone są na grupy tematyczne pozwalające dziecku na poznanie ponad 100 prostych słów i pojęć związanych ze sztuką. Takich jak : kino i fotografia, malarstwo i warsztat artysty, muzyka i taniec, teatr i literatura, znani artyści oraz wiele innych, które sprawią, że dziecko zacznie odkrywać sztukę oraz rozwijać swoją artystyczną wrażliwość.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *