Książek nigdy za wiele! Od kolorów po cuda świata + niespodzianka

Książek nigdy za wiele! Od kolorów po cuda świata + niespodzianka

Marzec 5, 2020 | Opublikowano przez 14 komentarzy

 

Jak co czwartek (choć ostatnio to różnie bywa), mam dla Was wpis książkowy, zobaczycie dziś trzy piękne książki od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. A dodatkowo na samym końcu czeka na Was niespodzianka, i będziecie mogli zgarnąć jedną z tych trzech książek dla siebie.

 

Historia kolorów <tu klik>

To książka, która przeprowadza nas właśnie przez ich historię, dowiadujemy się z niej kiedy i w jaki sposób powstał dany kolor. Jest ona wypełniona interesującymi ciekawostkami nie tylko na temat kolorów, ale także dotyczących wiedzy ogólnej. Nie jest to książka do poczytania przed snem, ale zdecydowanie poszerza nasze spojrzenie na świat. Zdecydowanie jest to książka skierowana do dzieci starszych niż 7 lat.

 

Tak wiele rzeczy – so many things <tu klik>

To dwujęzyczny picturebook, wydany w dużym formacie, z bardzo fajnymi ilustracjami, w stonowanych kolorach. Znajduje się w niej wiele krótkich rozdziałów. Na przykłada pogodzie, szkole, życiu na wsi, artykułom w sklepie, ptakom, kwiatom i wiele wiele więcej. Można tą książkę wykorzystać na dwa sposoby, pierwszy bo poszerzenia słownictwa w naszym ojczystym języku u małych dzieci, a także do poznawania słówek w języku angielskim.

 

 

Atlas Cudów Świata <tu klik>

Jeśli w pierwszej chwili pomyśleliście, że jest to książka, w której dzieciaki zobaczą tylko  8 cudów świata, to nic bardziej mylnego. Ta książka to swego rodzaju przewodnik po świecie gdzie warto się wybrać i co zobaczyć. Znajdziecie w niej ponad 30 niezwykłych obiektów, znajdujących się na siedmiu kontynentach.

Wszystko przedstawione na pięknych ilustracjach, i także mapach. Dodatkowo przy każdym obiekcie jest ciekawy opis, ale zdecydowanie nie jest to książka na dobranoc. Bo jej zadaniem jest poszerzenie wiedzy dziecka. Śmiało zainteresuje dzieci nawet w wieku przedszkolnym.

Na sam koniec obiecana niespodzianka i regulamin do niej.

POSTANOWIENIA OGÓLNE
Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl i Fundatorem Nagród jest Wydawnictwo Nasza Księgarnia
2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
5. Konkurs rozpocznie się 05.03.2020 r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 12.03.2020r.
6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 20.03.2020r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
1. Przebieg konkursu:
a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie komentarza odpowiadającego na pytanie „Napisz która z książek spodobała Ci się najbardziej?”
b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
1.Autorzy 3 najzabawniejszych naszym zdaniem zgłoszeń otrzymają 1 z książek pokazanych w powyższym wpisie”
2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody.
3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *