Książek nigdy za wiele! Pate pisze bloga

Książek nigdy za wiele! Pate pisze bloga

październik 30, 2018 | Opublikowano przez 10 komentarzy

 

Pate pisze bloga to jedna z najnowszych książek od wydawnictwa Widnokrąg. Sam tytuł już jest na czasie, bo pisanie blogów jest przecież bardzo modne. Ale Pate swojego bloga założył nie ze względu na modę, tylko dlatego, że dostał za zadanie od swojego nauczyciela, prowadzenie dziennika podczas wakacji.

Chłopiec jednak uznał, że prowadzenie dziennika to straszny obciach i zakłada bloga. Na początku nie idzie mu zbytnio te całe pisanie, ale gdy pojawia się dziwny stryjek życie staje się ciekawsze. Dzięki stryjkowi w książce pojawia się wiele fajnych sytuacji, przez które myślę że ta książka świetnie trafi do 7-8 letnich chłopców. Bo forma w jakiej została napisana, ilustracje i sytuacje w niej opisane zainteresują młodych chłopców.

Pate pisze bloga – wydawnictwo Widnokrąg <tu klik w promocyjnej cenie>

Tak naprawdę myślałam, że w tym wpisie pokażę Wam tylko tą jedną książkę. Ale kiedy odkryłam, że Pate ma kontynuacje nie mogłam se jej nam odmówić. Co prawda ta część czeka jeszcze na nasze czytanie, to przeglądając ją wiem już, że napisana jest w tak samo zabawny sposób jak „Pate pisze bloga”. Tyle, że tym razem nie jest to kontynuacja jego blogowych zmagań, tylko Pate chce stworzyć własną drużynę piłkarską. Do gry próbuje nawet zwerbować sławnych piłkarzy np. Roberta Lewandowskiego – tylko ciężko się z nimi skontaktować. Chłopiec poznaje nowych przyjaciół, z którymi postanawia skompletować drużynę. Ale czy pan z reklamówką poznany w parku, pies o trzech łapach i 90 letni Eino mają zadatki na mistrzów piłki? Tego dowiemy się jak tylko ją przeczytamy?!

Pate gra w piłkę – wydawnictwo widnokrąg <tu klik>

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *