Książek nigdy za wiele! Przyjaźń jest ważna + konkurs

Książek nigdy za wiele! Przyjaźń jest ważna + konkurs

Luty 8, 2021 | Opublikowano przez 6 komentarzy

 

Dziś chciałam Wam pokazać niesamowitą serię książek, idealną dla małych dziewczynek. Poza pięknym wydaniem i naprawdę niesamowitą treścią, o której za chwilę Wam napiszę. Mam dla Was również niespodziankę, dlatego koniecznie spójrzcie na sam koniec wpisu.

 

Baletnice. Prawie Idealna – Wydawnictwo Znak <tutaj>

Wyjątkowo zacznę nie od pierwszej części, ale właśnie od drugiej, która dopiero się ukazała. Tym razem bardziej poznamy Constance jedną z trzech przyjaciółek, o których możecie przeczytać w 1 tomie.  Constance zawsze stara się być idealna, nigdy nie spóźniona, już na pierwszym roku szkoły baletowej postawiła sobie bardzo wysoko poprzeczkę.

Kiedy nauczycielka tańca upomina ją by mimo wszystko nie zapominała o uśmiechy, zaczyna ona wątpić w siebie i swoje umiejętności. Na szczęście Constance miała u swojego boku prawdziwe przyjaciółki, które nie zostawiły jej nawet na chwilę. Jest to piękna historia pokazująca nam, że każdy z nas ma gorsze chwile, że każdy ma prawo popełniać błędy i prosić o pomoc innych.

Po przeczytaniu tej książki stwierdzam, że gdybym ją kiedyś zobaczyła na liście szkolnych lektur była bym bardzo szczęśliwa.

 

Baletnice. Przyjaciółki i Rywalki – Wydawnictwo Znak <tutaj>

Maya, Zoya oraz Constance to trzy przyjaciółki, które mieszkają razem w internacie i  uczęszczają do Szkoły Tańca Opery Paryskiej. Pewnego dnia Pani Dyrektor szkoły ogłasza konkurs, w którym wyłoni dwie najzdolniejsze uczennice. W nagrodę będą one miały szanse zatańczyć w „Bajaderze” razem z słynną primabaleriną Luizą Leven. Co jest spełnieniem marzeń, każdej małej baletnicy. Oczywiście dziewczynki bardzo różnią się charakterem np., Maya jest bardzo empatyczną dziewczynką, czytając książkę widzimy jak przedkłada ona dobro przyjaciół nad swoje  szczęście.Ta książka, to opowieść o przyjaźni, trwającej mimo przeciwności losu. Idealnie uświadamia dzieciom, że aby być dobrym przyjacielem trzeba także pamiętać o własnych potrzebach. Na pewno jesteście ciekawi, które z dziewczynek wystąpią na deskach paryskiej opery, cóż nie zdradzę Wam tego chociaż by dlatego, że komuś z Was podarujemy ową książkę.

Wydawało by się, że to już koniec i napisałam wszystko co chciałam, ale jednak nie. Otóż tak jak wspominaliśmy mam dla Was kolejną niespodziankę, wspólnie z Wydawnictwem ZNAK przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodzimy 1 osobę zestawem dwóch powyższych książek. W regulaminie poniżej czekają na Was wszystkie zasady:

POSTANOWIENIA OGÓLNE
Organizatorem Konkursu jest swiatkarinki.pl i Fundatorem Nagród jest Wydawnictwo Znak
2. Konkurs będzie prowadzony za pośrednictwem strony swiatkarinki.pl
3. Uczestnikiem Konkursu, na warunkach określonych w Regulaminie Konkursu, może być każda osoba fizyczna powyżej 18 roku życia, posiadająca adres zamieszkania na terenie Polski. Konkurs prowadzony będzie na terenie całej Polski, na podstawie niniejszego „Regulaminu Konkursu”.
5. Konkurs rozpocznie się 08.02.2021 r. poprzez publikację na blogu swiatkarinki.pl postu konkursowego. Konkurs zakończy się 16.02.2021r.
6. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej do 28.02.2021r., poprzez informację umieszczoną w treści posta konkursowego na blogu swiatkarinki.pl
7. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu.
8. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne.
II. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU
1. Przebieg konkursu:
a. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie komentarza odpowiadającego na pytanie „Jak ma na imię najlepsza przyjaciółka Twojej córki?”
b. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie kreatywności, wartości estetycznej zgłoszeń a także ich zgodności z treścią zadania konkursowego.
c. Uczestnik konkursu może przesłać kilka zgłoszeń, ale wygrać tylko jedną nagrodę.
3. Zgłoszenie do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca:
a. Akceptuje warunki Regulaminu Konkursu. Nieprzestrzeganie regulaminu może skutkować wykluczeniem uczestnika z udziału w konkursie.
b. Wyraża zgodę na wykorzystanie zamieszczonego zgłoszenia w celach marketingowych przez Organizatora Konkursu. Wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.Nr.133 pozycja 883);
c. Jest autorem/autorką przesłanych zgłoszeń.
4. Konkurs nie podlega przepisom ustawy o grach hazardowych.
III. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ORGANIZATORA
1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
a. Sposób, w jaki Użytkownicy Serwisu korzystają z udostępnionej im w Serwisie powierzchni wirtualnej, ani za jakiekolwiek wynikłe z tego skutki.
b. Szkody spowodowane przez treści zamieszczone przez uczestników w Serwisie.
c. Jakiekolwiek problemy związane z działaniem Serwisu facebook.com.
2. Wszelkie roszczenia Użytkowników Serwisu z tytułów wymienionych wyżej są wyłączone z odpowiedzialności Organizatora. Użytkownik wyraża zgodę na zwolnienie Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich powstałych w związku z korzystaniem przez użytkownika z Serwisu.
IV. NAGRODY I WYDANIE NAGRÓD
1.Autor 1 najciekawszej naszym zdaniem wypowiedzi otrzyma zestaw książek z serii „Baletnice”
2. Niezgłoszenie się w wiadomości prywatnej w terminie 3 dni od ogłoszenia wyników konkursu jest równoznaczne z rezygnacją zwycięzcy z nagrody.
3. Nie ma możliwości wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną. Nie ma możliwości przeniesienia praw do nagrody na osobę inną niż wybrana przez Jury.
V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za: zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku niedopełnienia przez Uczestnika wszystkich warunków wzięcia udziału w konkursie lub w przypadku niedoręczenia Uczestnikowi nagrody spowodowanego niepodaniem lub błędnym podaniem przez Uczestnika danych adresowych. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem Konkursu zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Ps. odpowiedzi na pytanie możecie udzielać na blogu, facebooku a także naszym instagramie. Zwycięzca zostanie wybrany spośród osób obserwujących organizatora i fundatora nagrody.

 

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

6 komentarzy

 • Powodzenia dla wszystkich uczestników konkursu. Książeczki na pewno spodobają się małym dziewczynkom takie kolorowe.

 • Natalia :

  Widać, że świetne książeczki i z pewnością ucieszyłyby nie jedną młodą damę. Ja co prawda mam 2 chłopców a im do „baletnic” trochę daleko ale z pewnością bliżej sie im przyjrzę bliżej świąt by króliczek mógł je podrzucic siostrzenicy

 • Monika Flok :

  Wspaniałe książeczki, moja córka uwielbia takie o balecie . Chodzi na zajęcia taneczne, a jej Przyjaciółka to GABRYSIA

 • Aleksandra Załęska :

  Idealna książka dla chrześnicy męża, a że niedługo ma urodziny, więc podsunę mu ten pomysł na prezent 🙂

 • TosiMama :

  Świetna seria. Bardzo nam się podoba. Pierwszy tom już znamy, drugi chętnie poznamy!

 • Wyspa Treści :

  Do jakiej grupy wiekowej skierowane są te książki? 🙂 Powodzenia dla wszystkich uczestników konkursu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *