Książek nigdy za wiele! Seria czytam sobie

Książek nigdy za wiele! Seria czytam sobie

grudzień 11, 2018 | Opublikowano przez 26 komentarzy

 

Dziś chcieliśmy Wam pokazać 3 książeczki z serii czytelnia, wydanymi przed przez wydawnictwo Egmont. Ta seria charakteryzuje się różnymi stopniami trudności, które rosną wraz z poziomem samodzielnego czytania przez nasze dzieci.

Wyróżniamy 3 serie:

Poniżej zobaczycie 3 książeczki z serii żółtej skierowane do dziewczynek, bo chłopcy raczej nie sięgną po Barbie, czy też inne księżniczki. Barbie Plażowy Rabuś <tu klik> akcja dzieje się podczas ciepłych i słonecznych dni, Barbie wraz z siostrami i swoimi pieskami wybiera się na plażę. Na miejscu zaś okazuje się, że grasuje tam jakiś rabuś biżuterii.

 

Odkrycie Belli <tu klik> młoda Bella prowadzi szczęśliwe życie ze swoim tatą. Jednak w szkole czuje się samotna i niezrozumiana. Aż pewnego dnia odkrywa w swoim miasteczku podupadającą księgarnię. Postanawia więc ocalić przed bankructwem ową księgarnię.

 

Ariel na fali < tu klik> tu muszę Wam od razu zdradzić, że Arielka to była jedna z moich ulubionych bajek w dzieciństwie. I jeśli tak jak ja ją lubiliście to pamiętacie, że Ariel od zawsze była zafascynowana życiem na lądzie. Dlatego uwielbia penetrować wraki statków i odkrywać świat poza rafą koralową. Pewnego dnia fala znosi Ariel i jej siostry daleko od domu, ale Ariel dzięki znalezionym wskazówkom na morskim dnie wie jak wrócić do domu. Ale niestety często starsze siostry nie chcą dopuścić jej do głosu.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

26 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *