Książek nigdy za wiele! Szkolnik Superdziewczyny 2 zorganizuj się z Emi

Książek nigdy za wiele! Szkolnik Superdziewczyny 2 zorganizuj się z Emi

sierpień 31, 2019 | Opublikowano przez 12 komentarzy

 

W zeszłym roku miałam przyjemność pokazać Wam pierwsze wydanie takiego „Szkolnika Superdziewczyny”, pisałam o nim w tym wpisie <tu klik>. Dziś pokaże Wam jego kolejną odsłonę, a że pierwsza świetnie się u nas sprawdziła rok temu, to i na ten rok szkolny nie mogłyśmy wybrać innego.

Dzięki temu plannerowi Wasze córki nauczą się planować naukę, zapisywać ważne wydarzenia, po prostu pozna 7 kroków super dziewczyny do super organizacji. W kalendarzu miesiąca, mamy możliwość wypełniać karty „mój tydzień”, gdzie warto zapisywać terminy klasówek, wyjść do kina, czy też wizytę u dentysty. To wszystko po to, by nic nam nie umknęło..

Szkolnik Superdziewczyn to nie tylko świetny planner, to także forma pamiętnika, w której możemy zapisywać swój nastrój. Smutne wydarzenia trafiają do „Marudniaka”, a te szczęśliwe do „Słoika Szczęścia”. Daje on także możliwość stworzenia kroniki, która stanie się później piękną pamiątką.

I tak jak we wcześniejszym wydaniu, tu również możecie zainspirować się historiami super dziewczyn takich jak: Ariana Grande, Lady Gaga, Michelle Obama, Wiesława Szymborska i wielu innych.

Szkolnik Superdziewczyny 2 zorganizuj się z Emi <tu klik>

Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Wilga

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *