Książek nigdy za wiele! Wesoły Ryjek i Jesień/Zima

Książek nigdy za wiele! Wesoły Ryjek i Jesień/Zima

grudzień 20, 2018 | Opublikowano przez 11 komentarzy

 

Są takie serie na których nowe odsłony bardzo wyczekujemy, i tak właśnie jest w przypadku Wesołego Ryjka od wydawnictwa Media  Rodzina. Pierwszą książkę o Wesołym Ryjku pokazaliśmy Wam, w tym wpisie <tu klik>. Dlatego też w dzisiejszym wpisie pokażemy Wam, aż dwie nowe odsłony Wesołego Ryjka.

Skoro mamy już zimę zaczniemy od Wesołego Ryjka i zimy<tu klik>, to idealna pozycja do poczytania w tym zimowym czasie z dzieckiem. Tak jak w przypadku tej serii, w każdej z nich znajdziecie kilka opowiadań – tu konkretnie jest ich 11 z czego jedno to wspólne pieczenie pierniczków. Z tych opowiadań dziecko dowie się co ma żona wspólnego ze śniegiem? Czy jest sens jechać na narty, jeśli się potem na nich nie jeździ? Ryjek codziennie budzi się z nowym pytaniem, dzięki któremu i my uczymy się czegoś nowego. Ilustracje utrzymane są w tym samym stylu, co wcześniej, i co nam dalej niezmiennie bardzo się podoba!

 

Kolejna książka to Wesoły Ryjek i jesień <tu klik>, tą książkę powinniśmy pokazać Wam wcześniej, ale oczywiście zbrakło nam czasu. Dlatego też postanowiliśmy w tym wpisie pokazać i ją. W tej książeczce znajdziecie 10 opowiadań. W tych opowiadaniach Ryjek poznaje jesień taką jaką najbardziej lubią dzieci, czyli pełną kolorowych liści i dużych kałuż do skakania. Ale najfajniejsze jest to, że dzięki tym opowiadaniom dzieci uczą się, że każda pora roku przynosi im coś wyjątkowego, co sprawia im radość.

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Kategoria: ,

Autor: Świat Karinki

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *